Kategorie
3. dekada zari
Nakupujte na splátky
15
Prodejní místa
Osobní odběr
Rychlé dodání dopravou

Dřevěná dvoudveřová komoda M2-2D smrk

SLEVA 50%
Naše cena:
2 470 Kč
Původní cena:
4 960 Kč
Ušetříte:
2 490 Kč
Přidat do seznamu přání:
Zboží již nelze objednat.

Komoda s kvalitními pojezdy. Korpus z Slovník: (lamino) lLaminoLamino někdy označované Slovník: (LTD) lLaminoLamino někdy označované LTD patří dnes k nejpoužívanějším materiálům ve výrobě nábytku. Je to cenově dostupný materiál, který je k mání ve stovkách dekorů. Lamino je poměrně otěruvzdorné, odolné proti krátkodobé vlhkosti. Je ideální k výrobě cenově dostupných skříní nebo například obývacích stěn a dalšího nábytku. Jádro lamino desek tvoří DTD dřevotříska, která je polepená laminovacím papírem a ten je zalit melaminovou pryskyřicí. Vyrábějí se jednobarevné (unidekory), nebo v mnoha dezénech s povrchem: hladkým, matným, perlička, struktura dřeva i lesklé.LTD patří dnes k nejpoužívanějším materiálům ve výrobě nábytku. Je to cenově dostupný materiál, který je k mání ve stovkách dekorů. Lamino je poměrně otěruvzdorné, odolné proti krátkodobé vlhkosti. Je ideální k výrobě cenově dostupných skříní nebo například obývacích stěn a dalšího nábytku. Jádro lamino desek tvoří DTD dřevotříska, která je polepená laminovacím papírem a ten je zalit melaminovou pryskyřicí. Vyrábějí se jednobarevné (unidekory), nebo v mnoha dezénech s povrchem: hladkým, matným, perlička, struktura dřeva i lesklé.lamino smrku, přední plochy a půda z masivu. Lakovaná povrchová úprava.

Zobrazit podrobný popis a parametry
Zobrazit dotazy k produktu
Zboží není aktuálně vystaveno na žádné prodejně.
Podrobný popis produktu
Dotazy k produktu

  Parametry

Šířka
74 cm
Výška
110 cm
Hloubka
35 cm
Dodáváno v demontu - rozložené

Popis

Klasickou komodu v jednoduchém a tradičním designu umístěte kamkoli do interiéru svého domova. Díky univerzálnímu vzhledu ji lze kombinovat prakticky s jakýmkoli jiným typem nábytku.

Dvě velké skříňky, každá se samostatnými dvířky, poskytují dostatek prostoru i pro objemnější předměty. Korpus je v barvě smrku a s lakovanou povrchovou úpravou. Komoda má přední plochy a půdu vyrobeny z masivu. Praktičnost jí dodávají pojezdy a kovové úchytky.

Výška: 110, šířka 74, hloubka 35 centimetrů.

Dotazy
Prozatím nebyl k produktu položen žádný dotaz? Chcete se zeptat jako první?
Máte-li k produktu jakýkoliv dotaz, komentář nebo připomínku, sdělte je zde nám i ostatním zákazníkům. Děkujeme!
e-mail v žádném případě nezveřejňujeme,
jen na něj zašleme naši odpověď.
Odeslat