Kategorie
2. dekada zari
Nakupujte na splátky
14
Prodejní místa
Osobní odběr
Rychlé dodání dopravou

Elegantní kombinovaná komoda LUISA 03 Dub Sonoma / bílá

Další obrázky a varianty
Elegantní kombinovaná komoda LUISA 03  Dub Sonoma / bílá
Elegantní kombinovaná komoda LUISA 03  Dub Sonoma / bílá
SLEVA 40%
Naše cena:
2 980 Kč
AKCE! Do konce zbývá:
Původní cena:
4 980 Kč
Doprava:
490 Kč
Na splátky lze nakupovat zboží od 3000 Kč
NA OBJEDNÁVKU - orientační dodání do 8 týdnů

Elegantní a decentní komoda v nadčasové bílé barvě v kombinaci s chromovými úchytkami. Je široká 115 centimetrů, doprava až domů.

Zobrazit podrobný popis a parametry
Zobrazit dotazy k produktu
Zboží je vystaveno na prodejnách:
Máte vybráno:
Komoda LUISA 03
barva: Dub Sonoma / bílá
NA OBJEDNÁVKU - orientační dodání do 8 týdnů
Výnos zboží do patra:
Přejete si zboží vynést do bytu či domu?
Naše cena
2 980 Kč
Cena vč. DPH
Podrobný popis produktu
Dotazy k produktu

  Parametry

Šířka
115 cm
Výška
82 cm
Hloubka
40 cm
materiál
Slovník: (lamino) lLaminoLamino někdy označované Slovník: (LTD) lLaminoLamino někdy označované LTD patří dnes k nejpoužívanějším materiálům ve výrobě nábytku. Je to cenově dostupný materiál, který je k mání ve stovkách dekorů. Lamino je poměrně otěruvzdorné, odolné proti krátkodobé vlhkosti. Je ideální k výrobě cenově dostupných skříní nebo například obývacích stěn a dalšího nábytku. Jádro lamino desek tvoří DTD dřevotříska, která je polepená laminovacím papírem a ten je zalit melaminovou pryskyřicí. Vyrábějí se jednobarevné (unidekory), nebo v mnoha dezénech s povrchem: hladkým, matným, perlička, struktura dřeva i lesklé.LTD patří dnes k nejpoužívanějším materiálům ve výrobě nábytku. Je to cenově dostupný materiál, který je k mání ve stovkách dekorů. Lamino je poměrně otěruvzdorné, odolné proti krátkodobé vlhkosti. Je ideální k výrobě cenově dostupných skříní nebo například obývacích stěn a dalšího nábytku. Jádro lamino desek tvoří DTD dřevotříska, která je polepená laminovacím papírem a ten je zalit melaminovou pryskyřicí. Vyrábějí se jednobarevné (unidekory), nebo v mnoha dezénech s povrchem: hladkým, matným, perlička, struktura dřeva i lesklé.lamino 16 mm
zásuvky
police

Popis

Nábytek pro vyznavače decentního a elegantního designu, který je zároveň praktický a účelný. Klasická kombinovaná komoda LUISA vám toto přání splní vrchovatě.

Po stranách komody LUISA jsou umístěny dvě skříně, střední část tvoří tři samostatné zásuvky. Všechny jsou opatřeny chromovými úchytkami, které zabrání tomu, abyste museli z nábytku dokola otírat otisky prstů.

Pokud se pídíte po rozměrech této krásky, samozřejmě vám je prozradíme: je široká 1 metr a 15 centimetrů, vysoká 82 a hluboká přesně 40 centimetrů, uvnitř je jedna police. Komoda LUISA stojí na nízkých, ale pevných a stabilních nožkách.

Komoda LUISA je krásná a není v tom sama. Má ještě dvě o něco menší sestry, a jistě jim to bude u vás doma velmi slušet i dohromady.

Rozměrový obrázek:
Elegantní kombinovaná komoda LUISA 03
Dotazy
Prozatím nebyl k produktu položen žádný dotaz? Chcete se zeptat jako první?
Máte-li k produktu jakýkoliv dotaz, komentář nebo připomínku, sdělte je zde nám i ostatním zákazníkům. Děkujeme!
e-mail v žádném případě nezveřejňujeme,
jen na něj zašleme naši odpověď.
Odeslat