Kategorie
3. dekada zari
Nakupujte na splátky
14
Prodejní místa
Osobní odběr
Rychlé dodání dopravou

Kombinovaná bílá komoda se šuplíky LUISA 02 sonoma/bílá

Další obrázky a varianty
Kombinovaná bílá komoda se šuplíky LUISA 02  sonoma/bílá
Kombinovaná bílá komoda se šuplíky LUISA 02  sonoma/bílá
SLEVA 40%
Naše cena:
2 220 Kč
Původní cena:
3 700 Kč
Doprava:
490 Kč
Na splátky lze nakupovat zboží od 3000 Kč
NA OBJEDNÁVKU - orientační dodání do 8 týdnů

Praktický úložný prostor ve velmi elegantním balení. Nadčasová bílá v kombinaci s přírodním dubem sonoma. Police i zásuvky.

Zobrazit podrobný popis a parametry
Zobrazit dotazy k produktu
Zboží je vystaveno na prodejnách:
Máte vybráno:
Komoda LUISA 02 - lamino
barva: sonoma/bílá
NA OBJEDNÁVKU - orientační dodání do 8 týdnů
Výnos zboží do patra:
Přejete si zboží vynést do bytu či domu?
Naše cena
2 220 Kč
Cena vč. DPH
Podrobný popis produktu
Dotazy k produktu

  Parametry

Šířka
77 cm
Výška
82 cm
Hloubka
40 cm
materiál
Slovník: (lamino) lLaminoLamino někdy označované Slovník: (LTD) lLaminoLamino někdy označované LTD patří dnes k nejpoužívanějším materiálům ve výrobě nábytku. Je to cenově dostupný materiál, který je k mání ve stovkách dekorů. Lamino je poměrně otěruvzdorné, odolné proti krátkodobé vlhkosti. Je ideální k výrobě cenově dostupných skříní nebo například obývacích stěn a dalšího nábytku. Jádro lamino desek tvoří DTD dřevotříska, která je polepená laminovacím papírem a ten je zalit melaminovou pryskyřicí. Vyrábějí se jednobarevné (unidekory), nebo v mnoha dezénech s povrchem: hladkým, matným, perlička, struktura dřeva i lesklé.LTD patří dnes k nejpoužívanějším materiálům ve výrobě nábytku. Je to cenově dostupný materiál, který je k mání ve stovkách dekorů. Lamino je poměrně otěruvzdorné, odolné proti krátkodobé vlhkosti. Je ideální k výrobě cenově dostupných skříní nebo například obývacích stěn a dalšího nábytku. Jádro lamino desek tvoří DTD dřevotříska, která je polepená laminovacím papírem a ten je zalit melaminovou pryskyřicí. Vyrábějí se jednobarevné (unidekory), nebo v mnoha dezénech s povrchem: hladkým, matným, perlička, struktura dřeva i lesklé.lamino 16 mm
zásuvky
police

Popis

Můžete ji nechat krášlit vaši předsíň, umístit do obývacího pokoje, a dokonce se nemusíte obávat pozvat ji ani do soukromí své ložnice. Ať už se rozhodnete pro kteroukoliv variantu, komodu LUISA vždy oceníte jako praktický úložný prostor k všestrannému využití.

Komoda LUISA je široká 77, vysoká 82 a hluboká přesně 40 centimetrů, uvnitř je jedna police. Je vyrobena z oblíbeného Slovník: (lamina) lLaminoLamino někdy označované LTD patří dnes k nejpoužívanějším materiálům ve výrobě nábytku. Je to cenově dostupný materiál, který je k mání ve stovkách dekorů. Lamino je poměrně otěruvzdorné, odolné proti krátkodobé vlhkosti. Je ideální k výrobě cenově dostupných skříní nebo například obývacích stěn a dalšího nábytku. Jádro lamino desek tvoří DTD dřevotříska, která je polepená laminovacím papírem a ten je zalit melaminovou pryskyřicí. Vyrábějí se jednobarevné (unidekory), nebo v mnoha dezénech s povrchem: hladkým, matným, perlička, struktura dřeva i lesklé.lamina a vyvedena je v nadčasové bílé barvě, kterou můžete bez obav kombinovat s jakýmikoli jinými barvami. Dezén dubu sonoma po stranách zase odkazuje k přírodě a klasickému dřevu.

Komody LUISA jsou krásné všechny, přesvědčte se na vlastní oči.

Rozměrový obrázek:
Kombinovaná bílá komoda se šuplíky LUISA 02
Dotazy
Prozatím nebyl k produktu položen žádný dotaz? Chcete se zeptat jako první?
Máte-li k produktu jakýkoliv dotaz, komentář nebo připomínku, sdělte je zde nám i ostatním zákazníkům. Děkujeme!
e-mail v žádném případě nezveřejňujeme,
jen na něj zašleme naši odpověď.
Odeslat