Kategorie
3. dekada zari
Nakupujte na splátky
14
Prodejní místa
Osobní odběr
Rychlé dodání dopravou

Elegantní dvoudveřová policová komoda LUISA 01 sonoma/bílá

Další obrázky a varianty
Elegantní dvoudveřová policová komoda LUISA 01  sonoma/bílá
Elegantní dvoudveřová policová komoda LUISA 01  sonoma/bílá
SLEVA 40%
Naše cena:
1 690 Kč
Původní cena:
2 820 Kč
Doprava:
490 Kč
Na splátky lze nakupovat zboží od 3000 Kč
NA OBJEDNÁVKU - orientační dodání do 8 týdnů

Komoda z řady LUISA v provedení nadčasová bílá/přírodní dub sonoma. Kovové úchytky a hloubka 40 centimetrů.

Zobrazit podrobný popis a parametry
Zobrazit dotazy k produktu
Zboží je vystaveno na prodejnách:
Máte vybráno:
Komoda LUISA 01
barva: sonoma/bílá
NA OBJEDNÁVKU - orientační dodání do 8 týdnů
Výnos zboží do patra:
Přejete si zboží vynést do bytu či domu?
Naše cena
1 690 Kč
Cena vč. DPH
Podrobný popis produktu
Dotazy k produktu

  Parametry

Šířka
77 cm
Výška
82 cm
Hloubka
40 cm
materiál
Slovník: (lamino) lLaminoLamino někdy označované Slovník: (LTD) lLaminoLamino někdy označované LTD patří dnes k nejpoužívanějším materiálům ve výrobě nábytku. Je to cenově dostupný materiál, který je k mání ve stovkách dekorů. Lamino je poměrně otěruvzdorné, odolné proti krátkodobé vlhkosti. Je ideální k výrobě cenově dostupných skříní nebo například obývacích stěn a dalšího nábytku. Jádro lamino desek tvoří DTD dřevotříska, která je polepená laminovacím papírem a ten je zalit melaminovou pryskyřicí. Vyrábějí se jednobarevné (unidekory), nebo v mnoha dezénech s povrchem: hladkým, matným, perlička, struktura dřeva i lesklé.LTD patří dnes k nejpoužívanějším materiálům ve výrobě nábytku. Je to cenově dostupný materiál, který je k mání ve stovkách dekorů. Lamino je poměrně otěruvzdorné, odolné proti krátkodobé vlhkosti. Je ideální k výrobě cenově dostupných skříní nebo například obývacích stěn a dalšího nábytku. Jádro lamino desek tvoří DTD dřevotříska, která je polepená laminovacím papírem a ten je zalit melaminovou pryskyřicí. Vyrábějí se jednobarevné (unidekory), nebo v mnoha dezénech s povrchem: hladkým, matným, perlička, struktura dřeva i lesklé.lamino 16 mm
police

Popis

Tato hezká, jemná, bělostná komoda je nejmenší z trojice sester, které všechny nesou jméno LUISA. Můžete je využít jako moderní vybavení obývacího pokoje, krásně se budou vyjímat v ložnici nebo dokonale rozzáří vstupní chodbu.

Komoda LUISA je vyvedena v kombinaci přírodní dub sonoma a nadčasová bílá. Uvnitř najdete velký úložný prostor rozdělený policemi na několik menších oddílů. Kovové úchytky krásně ladí se zvolenými materiály.

Pokud se zajímáte o to, zda se vám vejde do interiéru, není nic snazšího, než si jej přeměřit. Komoda LUISA měří do šířky 77, do výšky 82 a do hloubky 40 centimetrů, uvnitř je jedna police. Kvalitní Slovník: (lamino) lLaminoLamino někdy označované Slovník: (LTD) lLaminoLamino někdy označované LTD patří dnes k nejpoužívanějším materiálům ve výrobě nábytku. Je to cenově dostupný materiál, který je k mání ve stovkách dekorů. Lamino je poměrně otěruvzdorné, odolné proti krátkodobé vlhkosti. Je ideální k výrobě cenově dostupných skříní nebo například obývacích stěn a dalšího nábytku. Jádro lamino desek tvoří DTD dřevotříska, která je polepená laminovacím papírem a ten je zalit melaminovou pryskyřicí. Vyrábějí se jednobarevné (unidekory), nebo v mnoha dezénech s povrchem: hladkým, matným, perlička, struktura dřeva i lesklé.LTD patří dnes k nejpoužívanějším materiálům ve výrobě nábytku. Je to cenově dostupný materiál, který je k mání ve stovkách dekorů. Lamino je poměrně otěruvzdorné, odolné proti krátkodobé vlhkosti. Je ideální k výrobě cenově dostupných skříní nebo například obývacích stěn a dalšího nábytku. Jádro lamino desek tvoří DTD dřevotříska, která je polepená laminovacím papírem a ten je zalit melaminovou pryskyřicí. Vyrábějí se jednobarevné (unidekory), nebo v mnoha dezénech s povrchem: hladkým, matným, perlička, struktura dřeva i lesklé.lamino zajistí komodě dlouholetou krásu a trvanlivost.

Rozměrový obrázek:
Elegantní dvoudveřová policová komoda LUISA 01  - lamino
Dotazy
Prozatím nebyl k produktu položen žádný dotaz? Chcete se zeptat jako první?
Máte-li k produktu jakýkoliv dotaz, komentář nebo připomínku, sdělte je zde nám i ostatním zákazníkům. Děkujeme!
e-mail v žádném případě nezveřejňujeme,
jen na něj zašleme naši odpověď.
Odeslat