Kategorie
3. dekada kveten
Nakupujte na splátky
15
Prodejní místa
Osobní odběr
Rychlé dodání dopravou

Komoda IDA 03 sonoma/bílá

Další obrázky a varianty
Komoda IDA 03
Komoda IDA 03  canyon oak/bílá
Komoda IDA 03  sonoma/bílá
SLEVA 40%
5 550 Kč
Naše cena:
3 330 Kč
AKCE! Do konce zbývá:
Ušetříte:
2 220 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dní: 3 330 Kč (0%)
Přidat do seznamu přání:
Zboží již nelze objednat.

Kombinovaná, praktická i krásná je tato komoda z Slovník: (lamina) lLaminoLamino někdy označované LTD patří dnes k nejpoužívanějším materiálům ve výrobě nábytku. Je to cenově dostupný materiál, který je k mání ve stovkách dekorů. Lamino je poměrně otěruvzdorné, odolné proti krátkodobé vlhkosti. Je ideální k výrobě cenově dostupných skříní nebo například obývacích stěn a dalšího nábytku. Jádro lamino desek tvoří DTD dřevotříska, která je polepená laminovacím papírem a ten je zalit melaminovou pryskyřicí. Vyrábějí se jednobarevné (unidekory), nebo v mnoha dezénech s povrchem: hladkým, matným, perlička, struktura dřeva i lesklé.lamina se zásuvkami i skříňkami. Doprava až domů. Bílá v kombinaci se dvěma odstíny dubu.

Zobrazit podrobný popis a parametry
Zobrazit dotazy k produktu
Zboží je vystaveno na prodejnách:
Podrobný popis produktu
Dotazy k produktu

  Parametry

Šířka
132 cm
Výška
93 cm
Hloubka
39 cm
materiál
Slovník: (lamino) lLaminoLamino někdy označované Slovník: (LTD) lLaminoLamino někdy označované LTD patří dnes k nejpoužívanějším materiálům ve výrobě nábytku. Je to cenově dostupný materiál, který je k mání ve stovkách dekorů. Lamino je poměrně otěruvzdorné, odolné proti krátkodobé vlhkosti. Je ideální k výrobě cenově dostupných skříní nebo například obývacích stěn a dalšího nábytku. Jádro lamino desek tvoří DTD dřevotříska, která je polepená laminovacím papírem a ten je zalit melaminovou pryskyřicí. Vyrábějí se jednobarevné (unidekory), nebo v mnoha dezénech s povrchem: hladkým, matným, perlička, struktura dřeva i lesklé.LTD patří dnes k nejpoužívanějším materiálům ve výrobě nábytku. Je to cenově dostupný materiál, který je k mání ve stovkách dekorů. Lamino je poměrně otěruvzdorné, odolné proti krátkodobé vlhkosti. Je ideální k výrobě cenově dostupných skříní nebo například obývacích stěn a dalšího nábytku. Jádro lamino desek tvoří DTD dřevotříska, která je polepená laminovacím papírem a ten je zalit melaminovou pryskyřicí. Vyrábějí se jednobarevné (unidekory), nebo v mnoha dezénech s povrchem: hladkým, matným, perlička, struktura dřeva i lesklé.lamino 16 mm
Dodáváno v demontu - rozložené

Popis

Nedělejte kompromisy mezi krásou a účelností. Praktická a jedinečná komoda IDA vám splní vše, co si umanete – zdobit i sloužit? Nebude to pro ni žádný problém. A jak to udělá? Krásu garantuje kombinace přírodního dřeva a něžné bílé. Praktičnost zajistí kombinace dvou skříněk a čtyř zásuvek s úchytkami.

Bílou můžete v případě komody IDA kombinovat dubovým dekorem dvou odstínů – světlejším a tmavším. Rozměry ale budou vždy stejné – šířka 132, výška 93 a hloubka 39 centimetrů. O něco menší je stejně krásná komoda IDA 02, rozhodně vám doporučujeme zvážit jejich kombinaci v jedné místnosti.

Komoda je vyrobena z odolného Slovník: (lamina) lLaminoLamino někdy označované LTD patří dnes k nejpoužívanějším materiálům ve výrobě nábytku. Je to cenově dostupný materiál, který je k mání ve stovkách dekorů. Lamino je poměrně otěruvzdorné, odolné proti krátkodobé vlhkosti. Je ideální k výrobě cenově dostupných skříní nebo například obývacích stěn a dalšího nábytku. Jádro lamino desek tvoří DTD dřevotříska, která je polepená laminovacím papírem a ten je zalit melaminovou pryskyřicí. Vyrábějí se jednobarevné (unidekory), nebo v mnoha dezénech s povrchem: hladkým, matným, perlička, struktura dřeva i lesklé.lamina a přivezeme vám ji až domů.

Rozměrový obrázek:
IDA 03 komoda
Dotazy
Máte-li k produktu jakýkoliv dotaz, komentář nebo připomínku, sdělte je zde nám i ostatním zákazníkům. Děkujeme!
e-mail v žádném případě nezveřejňujeme,
jen na něj zašleme naši odpověď.
Odeslat
03
Petra
18.10.2018 19:38

Dobrý den, jaký povrch je bílé skříňky? Lesklý? Uprostřed dvířek z venku je linka?

04
KASVO.cz, admin
19.10.2018 12:18

Dobrý den, skříňka je matná.

Dvířka jsou předělena asi 5 mm silným páskem v kovovém designu.

S pozdravem Adéla, Kasvo.cz

01
Erika
22.06.2017 15:58

Prosim jak je delana vevnitr dekuji

02
KASVO.cz, admin
23.06.2017 08:42

Dobrý den,

kromě čtyř šuplíků tato komoda také nabízí jednu polici v levé i pravé části. Pro lepší pochopení byl na stránky přidán obrázek s vnitřním rozložením komody.

S pozdravem Adéla, Kasvo.cz