Kategorie
sleva 20
Nakupujte na splátky
19
Prodejní místa
Osobní odběr
Rychlé dodání dopravou

IMPERIAL komoda dub Sonoma

Další obrázky a varianty
IMPERIAL komoda
IMPERIAL komoda dub Sonoma/cacao
IMPERIAL komoda dub Sonoma
SLEVA 34%
8 270 Kč
Naše cena:
5 440 Kč
Ušetříte:
2 830 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dní: 5 440 Kč (0%)
Přidat do seznamu přání:
Zboží již nelze objednat.

Čistý styl komody z obývacího programu IMPERIAL ocení fanoušci nadčasového designu. Disponuje praktickým a přehledným úložným prostorem.

Zobrazit podrobný popis a parametry
Zobrazit dotazy k produktu
Zboží není aktuálně vystaveno na žádné prodejně.
Podrobný popis produktu
Dotazy k produktu

  Parametry

Šířka
150 cm
Výška
94 cm
Hloubka
42 cm
materiál
Slovník: (lamino) lLaminoLamino někdy označované Slovník: (LTD) lLaminoLamino někdy označované LTD patří dnes k nejpoužívanějším materiálům ve výrobě nábytku. Je to cenově dostupný materiál, který je k mání ve stovkách dekorů. Lamino je poměrně otěruvzdorné, odolné proti krátkodobé vlhkosti. Je ideální k výrobě cenově dostupných skříní nebo například obývacích stěn a dalšího nábytku. Jádro lamino desek tvoří DTD dřevotříska, která je polepená laminovacím papírem a ten je zalit melaminovou pryskyřicí. Vyrábějí se jednobarevné (unidekory), nebo v mnoha dezénech s povrchem: hladkým, matným, perlička, struktura dřeva i lesklé.LTD patří dnes k nejpoužívanějším materiálům ve výrobě nábytku. Je to cenově dostupný materiál, který je k mání ve stovkách dekorů. Lamino je poměrně otěruvzdorné, odolné proti krátkodobé vlhkosti. Je ideální k výrobě cenově dostupných skříní nebo například obývacích stěn a dalšího nábytku. Jádro lamino desek tvoří DTD dřevotříska, která je polepená laminovacím papírem a ten je zalit melaminovou pryskyřicí. Vyrábějí se jednobarevné (unidekory), nebo v mnoha dezénech s povrchem: hladkým, matným, perlička, struktura dřeva i lesklé.lamino 16 mm
zásuvky
police
Dodáváno v demontu - rozložené

Popis

Pokud jste fanouškem jednoduchého a čistého designu, rozhodně zaměřte svou pozornost na komodu z obývacího programu IMPERIAL. Ta disponuje praktickým a přehledným úložným prostorem, díky kterému najdete všechny své důležité maličkosti rychle a jednoduše. Díky kovovým, elegantním úchytkám se vyvarujete i otiskům prstů na nábytku.

Komoda IMPERIAL je vyvedena v dekoru dub sonoma a můžete si interiér domova ozvláštnit tím, když si vyberete kus se střední částí v barvě cacao. Kvalitní Slovník: (lamino) lLaminoLamino někdy označované Slovník: (LTD) lLaminoLamino někdy označované LTD patří dnes k nejpoužívanějším materiálům ve výrobě nábytku. Je to cenově dostupný materiál, který je k mání ve stovkách dekorů. Lamino je poměrně otěruvzdorné, odolné proti krátkodobé vlhkosti. Je ideální k výrobě cenově dostupných skříní nebo například obývacích stěn a dalšího nábytku. Jádro lamino desek tvoří DTD dřevotříska, která je polepená laminovacím papírem a ten je zalit melaminovou pryskyřicí. Vyrábějí se jednobarevné (unidekory), nebo v mnoha dezénech s povrchem: hladkým, matným, perlička, struktura dřeva i lesklé.LTD patří dnes k nejpoužívanějším materiálům ve výrobě nábytku. Je to cenově dostupný materiál, který je k mání ve stovkách dekorů. Lamino je poměrně otěruvzdorné, odolné proti krátkodobé vlhkosti. Je ideální k výrobě cenově dostupných skříní nebo například obývacích stěn a dalšího nábytku. Jádro lamino desek tvoří DTD dřevotříska, která je polepená laminovacím papírem a ten je zalit melaminovou pryskyřicí. Vyrábějí se jednobarevné (unidekory), nebo v mnoha dezénech s povrchem: hladkým, matným, perlička, struktura dřeva i lesklé.lamino zaručuje komodě IMPERIAL krásu na dlouhá léta.

V jemné barvě dubu sonoma vám rádi nabídneme i další komody.

Rozměrový obrázek:
IMPERIAL komoda
Dotazy
Máte-li k produktu jakýkoliv dotaz, komentář nebo připomínku, sdělte je zde nám i ostatním zákazníkům. Děkujeme!
e-mail v žádném případě nezveřejňujeme,
jen na něj zašleme naši odpověď.
Odeslat
01
Kostnerová
15.07.2017 13:49

Dobrý den,ráda bych se zeptala na grafické uspořádání jednotlivých poliček za každými dvířky.
Děkuji za odpověď.

02
KASVO.cz, admin
17.07.2017 09:50

Dobrý den paní Kostnerová,

komoda IMPERIAL se skládá celkem ze čtyř dvířek. Ta nejmenší nahoře uprostřed se otevírají tak, že se vyklápí. V levé i pravé části s velkými dvířky je vždy po jedné polici. Spodní prostřední skříňka je na klasické otevírání, bez polic. Kartu produktu jsem doplnila o obrázek vnitřního rozložení komody.

S pozdravem Adéla, Kasvo.cz