Kategorie
3. dekada zari
Nakupujte na splátky
14
Prodejní místa
Osobní odběr
Rychlé dodání dopravou

Obývací stěna FALCO bor/dub riviera

SLEVA 50%
Naše cena:
9 260 Kč
Původní cena:
18 520 Kč
Doprava:
590 Kč
Lze koupit na splátky:
NA OBJEDNÁVKU - orientační dodání do 8 týdnů

Obývací stěna v nenápadném, klasickém stylu. Součástí stěny je vysoká vitrína, nižší vitrína, TV stolek a nástěnná police.

Zobrazit podrobný popis a parametry
Zobrazit dotazy k produktu
Zboží není aktuálně vystaveno na žádné prodejně.
Máte vybráno:
Obývací stěna FALCO
barva: bor/dub riviera
NA OBJEDNÁVKU - orientační dodání do 8 týdnů
Výnos zboží do patra:
Přejete si zboží vynést do bytu či domu?
Naše cena
9 260 Kč
Cena vč. DPH
Podrobný popis produktu
Dotazy k produktu

  Parametry

Vitrína 1
Šířka
50 cm
Výška
197 cm
Hloubka
34 cm
Vitrína 2
Šířka
80 cm
Výška
123 cm
Hloubka
34 cm
TV stolek
Šířka
150 cm
Výška
42 cm
Hloubka
40 cm
Police
Šířka
100 cm
Výška
17 cm
Hloubka
21 cm
materiál
Slovník: (lamino) lLaminoLamino někdy označované Slovník: (LTD) lLaminoLamino někdy označované LTD patří dnes k nejpoužívanějším materiálům ve výrobě nábytku. Je to cenově dostupný materiál, který je k mání ve stovkách dekorů. Lamino je poměrně otěruvzdorné, odolné proti krátkodobé vlhkosti. Je ideální k výrobě cenově dostupných skříní nebo například obývacích stěn a dalšího nábytku. Jádro lamino desek tvoří DTD dřevotříska, která je polepená laminovacím papírem a ten je zalit melaminovou pryskyřicí. Vyrábějí se jednobarevné (unidekory), nebo v mnoha dezénech s povrchem: hladkým, matným, perlička, struktura dřeva i lesklé.LTD patří dnes k nejpoužívanějším materiálům ve výrobě nábytku. Je to cenově dostupný materiál, který je k mání ve stovkách dekorů. Lamino je poměrně otěruvzdorné, odolné proti krátkodobé vlhkosti. Je ideální k výrobě cenově dostupných skříní nebo například obývacích stěn a dalšího nábytku. Jádro lamino desek tvoří DTD dřevotříska, která je polepená laminovacím papírem a ten je zalit melaminovou pryskyřicí. Vyrábějí se jednobarevné (unidekory), nebo v mnoha dezénech s povrchem: hladkým, matným, perlička, struktura dřeva i lesklé.lamino 16 mm

Popis

Velmi hezká, jemná obývací stěna FALCO bude lahodit vkusu těch, kteří si nepotrpí na výstřelky, ale upřednostňují spíše klasiku. Už na první pohled vás zaujme provedením v barvě borovice a dubu riviera.

Součástí obývací stěny FALCO je vysoká vitrína, nižší vitrína, TV stolek a nástěnná police. Komody jsou částečně prosklené a všechny kousky vám skýtají spoustu úložného prostoru pro knihy, dokumenty i další nezbytnosti.

Obývací stěnu FALCO můžete doplnit dalšími kusy nábytku z řady FALCO, jako je například komoda nebo konferenční stolek. Váš kompletní nákup z e-shopu společnosti KASVO vám rádi přivezeme až domů.

Dotazy
Prozatím nebyl k produktu položen žádný dotaz? Chcete se zeptat jako první?
Máte-li k produktu jakýkoliv dotaz, komentář nebo připomínku, sdělte je zde nám i ostatním zákazníkům. Děkujeme!
e-mail v žádném případě nezveřejňujeme,
jen na něj zašleme naši odpověď.
Odeslat