Kategorie
1. dekada srpen
Nakupujte na splátky
14
Prodejní místa
Osobní odběr
Rychlé dodání dopravou

Komoda FALCO FK 100 kombinovaná bor/dub riviera

SLEVA 50%
VÝPRODEJ
Naše cena:
3 570 Kč
Původní cena:
7 150 Kč
Ušetříte:
3 580 Kč
Přidat do seznamu přání:
Zboží již nelze objednat.

Kombinovaná komoda FALCO ze stejnojmenné řady sektorového nábytku. Borovice a dub riviera. Šířka přesně 1 metr. Doprava až domů.

Zobrazit podrobný popis a parametry
Zobrazit dotazy k produktu
Zboží není aktuálně vystaveno na žádné prodejně.
Podrobný popis produktu
Dotazy k produktu

  Parametry

Šířka
100 cm
Výška
85 cm
Hloubka
40 cm
materiál
Slovník: (lamino) lLaminoLamino někdy označované Slovník: (LTD) lLaminoLamino někdy označované LTD patří dnes k nejpoužívanějším materiálům ve výrobě nábytku. Je to cenově dostupný materiál, který je k mání ve stovkách dekorů. Lamino je poměrně otěruvzdorné, odolné proti krátkodobé vlhkosti. Je ideální k výrobě cenově dostupných skříní nebo například obývacích stěn a dalšího nábytku. Jádro lamino desek tvoří DTD dřevotříska, která je polepená laminovacím papírem a ten je zalit melaminovou pryskyřicí. Vyrábějí se jednobarevné (unidekory), nebo v mnoha dezénech s povrchem: hladkým, matným, perlička, struktura dřeva i lesklé.LTD patří dnes k nejpoužívanějším materiálům ve výrobě nábytku. Je to cenově dostupný materiál, který je k mání ve stovkách dekorů. Lamino je poměrně otěruvzdorné, odolné proti krátkodobé vlhkosti. Je ideální k výrobě cenově dostupných skříní nebo například obývacích stěn a dalšího nábytku. Jádro lamino desek tvoří DTD dřevotříska, která je polepená laminovacím papírem a ten je zalit melaminovou pryskyřicí. Vyrábějí se jednobarevné (unidekory), nebo v mnoha dezénech s povrchem: hladkým, matným, perlička, struktura dřeva i lesklé.lamino 16 mm
zásuvky
police
Dodáváno v demontu - rozložené

Popis

FALCO je elegantní řada sektorového nábytku, která si spoustu příznivců získala svým příjemným vzhledem, variabilitou a účelností. Skládá se totiž z několika samostatných kusů, které můžete kombinovat dle libosti.

Například kombinovaná komoda FALCO se honosí čtyřmi zásuvkami. A jednou větší samostatnou skříňkou. Samozřejmě je opatřena úchytkami pro snadnější manipulaci. Stojí na nízkých, ale bezpečně stabilních nožkách. Celé řadě nábytku FALCO dominuje barva borovice s jemným dotykem dubu riviera.

Komoda FALCO je široká přesně 1 metr, vysoká 85 a hluboká 40 centimetrů. Použitým materiálem je Slovník: (lamino) lLaminoLamino někdy označované Slovník: (LTD) lLaminoLamino někdy označované LTD patří dnes k nejpoužívanějším materiálům ve výrobě nábytku. Je to cenově dostupný materiál, který je k mání ve stovkách dekorů. Lamino je poměrně otěruvzdorné, odolné proti krátkodobé vlhkosti. Je ideální k výrobě cenově dostupných skříní nebo například obývacích stěn a dalšího nábytku. Jádro lamino desek tvoří DTD dřevotříska, která je polepená laminovacím papírem a ten je zalit melaminovou pryskyřicí. Vyrábějí se jednobarevné (unidekory), nebo v mnoha dezénech s povrchem: hladkým, matným, perlička, struktura dřeva i lesklé.LTD patří dnes k nejpoužívanějším materiálům ve výrobě nábytku. Je to cenově dostupný materiál, který je k mání ve stovkách dekorů. Lamino je poměrně otěruvzdorné, odolné proti krátkodobé vlhkosti. Je ideální k výrobě cenově dostupných skříní nebo například obývacích stěn a dalšího nábytku. Jádro lamino desek tvoří DTD dřevotříska, která je polepená laminovacím papírem a ten je zalit melaminovou pryskyřicí. Vyrábějí se jednobarevné (unidekory), nebo v mnoha dezénech s povrchem: hladkým, matným, perlička, struktura dřeva i lesklé.lamino. Horní desku můžete využít jako příjemný odkládací prostor. Vaši novou komodu vám rádi přivezeme až domů, a to v demontovaném stavu, s návodem na montáž, a pokud si budete přát, nakupovat u nás můžete i na splátky.

Rozměrový obrázek:
Kombinovaná komoda FALCO FK 100
Dotazy
Prozatím nebyl k produktu položen žádný dotaz? Chcete se zeptat jako první?
Máte-li k produktu jakýkoliv dotaz, komentář nebo připomínku, sdělte je zde nám i ostatním zákazníkům. Děkujeme!
e-mail v žádném případě nezveřejňujeme,
jen na něj zašleme naši odpověď.
Odeslat