Kategorie
3. dekada rijen 2020
Nakupujte na splátky
14
Prodejní místa
Osobní odběr
Rychlé dodání dopravou

Noční stolek ELANA 2

Další obrázky a varianty
Noční stolek ELANA 2  dub lak/e.bílá
Noční stolek ELANA 2  dub lak/e.bílá
Noční stolek ELANA 2  dub lak/e.bílá
Zobrazit více obrázků +
SLEVA 50%
Naše cena:
4 990 Kč
AKCE! Do konce zbývá:
Původní cena:
9 980 Kč
Doprava:
490 Kč
Lze koupit na splátky:
Produkt je dostupný ve více variantách. Vyberte si variantu níže.

Noční stolek z masivu, vhodný ke stejnojmenné posteli ELANA 2. Šířka 55, výška 50 a hloubka 40 centimetrů. Slovenský výrobce.

Zobrazit podrobný popis a parametry
Zobrazit dotazy k produktu
Zboží není aktuálně vystaveno na žádné prodejně.

Nemáte vybranou variantu produktu. Vyberte si prosím výše.

Naše cena
4 990 Kč
Cena vč. DPH
Podrobný popis produktu
Dotazy k produktu

  Parametry

Šířka
55 cm
Výška
50 cm
Hloubka
40 cm
materiál
Slovník: (lamino) lLaminoLamino někdy označované Slovník: (LTD) lLaminoLamino někdy označované LTD patří dnes k nejpoužívanějším materiálům ve výrobě nábytku. Je to cenově dostupný materiál, který je k mání ve stovkách dekorů. Lamino je poměrně otěruvzdorné, odolné proti krátkodobé vlhkosti. Je ideální k výrobě cenově dostupných skříní nebo například obývacích stěn a dalšího nábytku. Jádro lamino desek tvoří DTD dřevotříska, která je polepená laminovacím papírem a ten je zalit melaminovou pryskyřicí. Vyrábějí se jednobarevné (unidekory), nebo v mnoha dezénech s povrchem: hladkým, matným, perlička, struktura dřeva i lesklé.LTD patří dnes k nejpoužívanějším materiálům ve výrobě nábytku. Je to cenově dostupný materiál, který je k mání ve stovkách dekorů. Lamino je poměrně otěruvzdorné, odolné proti krátkodobé vlhkosti. Je ideální k výrobě cenově dostupných skříní nebo například obývacích stěn a dalšího nábytku. Jádro lamino desek tvoří DTD dřevotříska, která je polepená laminovacím papírem a ten je zalit melaminovou pryskyřicí. Vyrábějí se jednobarevné (unidekory), nebo v mnoha dezénech s povrchem: hladkým, matným, perlička, struktura dřeva i lesklé.lamino 16 mm

Popis

Zaujala vás v naší nabídce manželská postel ELANA 2? A přemýšlíte, jaký detail že ji dotáhne k dokonalosti? My to víme a rádi vám to prozradíme. Ještě krásnější bude, když s i k ní pořídíte i noční stolek stejného jména.

Noční stolek ELANA 2 je praktický pomocník pro odkládání mobilu, knížky a dalších drobností. Využít k tomu můžete horní plochu, polici nebo zásuvku. Stejně jako postel je i noční stolek ELANA 2 vyroben z kvalitního masivu.

Prověřený slovenský výrobce zvolil pro postel i stolek dvě barvy materiálu. Rozměry stolku jsou takovéto: šířka 55, výška 50 a hloubka 40 centimetrů.

Rozměrový obrázek:
Noční stolek ELANA 2
Dotazy
Prozatím nebyl k produktu položen žádný dotaz? Chcete se zeptat jako první?
Máte-li k produktu jakýkoliv dotaz, komentář nebo připomínku, sdělte je zde nám i ostatním zákazníkům. Děkujeme!
e-mail v žádném případě nezveřejňujeme,
jen na něj zašleme naši odpověď.
Odeslat
Podobné kategorie: