Kategorie
1. dekada cerven
Nakupujte na splátky
15
Prodejní místa
Osobní odběr
Rychlé dodání dopravou

Konferenční stůl KOSMO C10

Další obrázky a varianty
Konferenční stůl KOSMO C10
Konferenční stůl KOSMO C10
Konferenční stůl KOSMO C10
Zobrazit více obrázků +
SLEVA 50%
4 690 Kč
Naše cena:
2 340 Kč
Ušetříte:
2 350 Kč
Doprava
490 Kč
Na splátky lze nakupovat zboží od 3000 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dní: 2 340 Kč (0%)
Přidat do seznamu přání:
Produkt je dostupný ve více variantách. Vyberte si variantu níže.

Konferenční stůl KOSMO C10.

Zobrazit podrobný popis a parametry
Zobrazit dotazy k produktu

Nemáte vybranou variantu produktu. Vyberte si prosím výše.

Naše cena
2 340Kč
Cena vč. DPH
Podrobný popis produktu
Dotazy k produktu

  Parametry

Šířka
92 cm
Výška
45 cm
Hloubka
51 cm
materiál
Slovník: (lamino) lLaminoLamino někdy označované Slovník: (LTD) lLaminoLamino někdy označované LTD patří dnes k nejpoužívanějším materiálům ve výrobě nábytku. Je to cenově dostupný materiál, který je k mání ve stovkách dekorů. Lamino je poměrně otěruvzdorné, odolné proti krátkodobé vlhkosti. Je ideální k výrobě cenově dostupných skříní nebo například obývacích stěn a dalšího nábytku. Jádro lamino desek tvoří DTD dřevotříska, která je polepená laminovacím papírem a ten je zalit melaminovou pryskyřicí. Vyrábějí se jednobarevné (unidekory), nebo v mnoha dezénech s povrchem: hladkým, matným, perlička, struktura dřeva i lesklé.LTD patří dnes k nejpoužívanějším materiálům ve výrobě nábytku. Je to cenově dostupný materiál, který je k mání ve stovkách dekorů. Lamino je poměrně otěruvzdorné, odolné proti krátkodobé vlhkosti. Je ideální k výrobě cenově dostupných skříní nebo například obývacích stěn a dalšího nábytku. Jádro lamino desek tvoří DTD dřevotříska, která je polepená laminovacím papírem a ten je zalit melaminovou pryskyřicí. Vyrábějí se jednobarevné (unidekory), nebo v mnoha dezénech s povrchem: hladkým, matným, perlička, struktura dřeva i lesklé.lamino
ABS hrany
Dodáváno v demontu - rozložené

Popis

Nenechte se zmást jeho jednoduchým designem – KOSMO C10 je vyroben z kvalitního Slovník: (lamina) lLaminoLamino někdy označované LTD patří dnes k nejpoužívanějším materiálům ve výrobě nábytku. Je to cenově dostupný materiál, který je k mání ve stovkách dekorů. Lamino je poměrně otěruvzdorné, odolné proti krátkodobé vlhkosti. Je ideální k výrobě cenově dostupných skříní nebo například obývacích stěn a dalšího nábytku. Jádro lamino desek tvoří DTD dřevotříska, která je polepená laminovacím papírem a ten je zalit melaminovou pryskyřicí. Vyrábějí se jednobarevné (unidekory), nebo v mnoha dezénech s povrchem: hladkým, matným, perlička, struktura dřeva i lesklé.lamina o tloušťce 16 mm a jeho hrany jsou opatřeny ABS hranami o tloušťce 0,5 mm, což zaručuje dlouhou životnost a odolnost proti poškození. Jeho rozměry (šířka 92 cm, výška 45 cm a hloubka 51 cm) zajišťují dostatek prostoru pro pohodlné usazení i prostory pro notebooky, dokumenty a nápoje.

KOSMO C10 patří do oblíbené nábytkové řady KOSMO, která nabízí širokou škálu možností pro zařízení dětských pokojů, studentských pokojů, ložnic, pracoven a dalších prostor. Díky této řadě můžete snadno sestavit harmonický a stylový interiér, který bude ladit s vaším konferenčním stolem.

Dotazy
Prozatím nebyl k produktu položen žádný dotaz? Chcete se zeptat jako první?
Máte-li k produktu jakýkoliv dotaz, komentář nebo připomínku, sdělte je zde nám i ostatním zákazníkům. Děkujeme!
e-mail v žádném případě nezveřejňujeme,
jen na něj zašleme naši odpověď.
Odeslat