Kategorie
extra sleva 202.6.
Nakupujte na splátky
19
Prodejní místa
Osobní odběr
Rychlé dodání dopravou

Komoda KOSMOS C07 4z bílá

Další obrázky a varianty
Komoda KOSMOS C07 4z
Komoda KOSMOS C07 4z
Komoda KOSMOS C07 4z dub riviera
Zobrazit více obrázků +
SLEVA 40%
5 390 Kč
Naše cena:
3 230 Kč
Ušetříte:
2 160 Kč
Doprava
490 Kč
Lze koupit na splátky:
Nejnižší cena za posledních 30 dní: 3 230 Kč (0%)
Přidat do seznamu přání:
NA OBJEDNÁVKU - orientační termín do 8 týdnů
Produkt je dostupný ve více variantách. Vyberte si variantu níže.

Komoda KOSMOS C07 se čtyřmi zásuvkami.

Zobrazit podrobný popis a parametry
Zobrazit dotazy k produktu
Zboží je vystaveno na prodejnách:
Máte vybráno:
Komoda KOSMOS C07 4z
barva: bílá
NA OBJEDNÁVKU - orientační termín do 8 týdnů
Výnos zboží do patra:
Přejete si zboží vynést do bytu či domu?
Naše cena
3 230Kč
Cena vč. DPH
Podrobný popis produktu
Dotazy k produktu

  Parametry

Šířka
45 cm
Výška
97 cm
Hloubka
41 cm
materiál
Slovník: (lamino) lLaminoLamino někdy označované Slovník: (LTD) lLaminoLamino někdy označované LTD patří dnes k nejpoužívanějším materiálům ve výrobě nábytku. Je to cenově dostupný materiál, který je k mání ve stovkách dekorů. Lamino je poměrně otěruvzdorné, odolné proti krátkodobé vlhkosti. Je ideální k výrobě cenově dostupných skříní nebo například obývacích stěn a dalšího nábytku. Jádro lamino desek tvoří DTD dřevotříska, která je polepená laminovacím papírem a ten je zalit melaminovou pryskyřicí. Vyrábějí se jednobarevné (unidekory), nebo v mnoha dezénech s povrchem: hladkým, matným, perlička, struktura dřeva i lesklé.LTD patří dnes k nejpoužívanějším materiálům ve výrobě nábytku. Je to cenově dostupný materiál, který je k mání ve stovkách dekorů. Lamino je poměrně otěruvzdorné, odolné proti krátkodobé vlhkosti. Je ideální k výrobě cenově dostupných skříní nebo například obývacích stěn a dalšího nábytku. Jádro lamino desek tvoří DTD dřevotříska, která je polepená laminovacím papírem a ten je zalit melaminovou pryskyřicí. Vyrábějí se jednobarevné (unidekory), nebo v mnoha dezénech s povrchem: hladkým, matným, perlička, struktura dřeva i lesklé.lamino
zásuvky
Dodáváno v demontu - rozložené

Popis

Komoda KOSMOS C07 s čtyřmi zásuvkami je ideálním řešením pro ukládání vašich osobních věcí a zároveň přináší do vašeho interiéru moderní a elegantní vzhled.

Komoda KOSMOS C07 je vyrobena z kvalitního Slovník: (lamina) lLaminoLamino někdy označované LTD patří dnes k nejpoužívanějším materiálům ve výrobě nábytku. Je to cenově dostupný materiál, který je k mání ve stovkách dekorů. Lamino je poměrně otěruvzdorné, odolné proti krátkodobé vlhkosti. Je ideální k výrobě cenově dostupných skříní nebo například obývacích stěn a dalšího nábytku. Jádro lamino desek tvoří DTD dřevotříska, která je polepená laminovacím papírem a ten je zalit melaminovou pryskyřicí. Vyrábějí se jednobarevné (unidekory), nebo v mnoha dezénech s povrchem: hladkým, matným, perlička, struktura dřeva i lesklé.lamina o síle 16 mm, které je odolné proti poškrábání a opotřebení. Hrany komody jsou opatřeny ABS hranou o síle 0,5 mm, což zajišťuje její dlouhou životnost a odolnost vůči poškození.

Tento nábytek patří do oblíbené nábytkové řady KOSMOS, která nabízí širokou škálu možností pro zařízení dětských i studentských pokojů, ložnic, pracoven a dalších prostor. Díky své univerzálnosti a variabilitě si můžete sestavit interiér přesně podle svých představ a potřeb.

Rozměry komody (šířka 45 cm, výška 97 cm, hloubka 41 cm) jsou ideálně navrženy tak, aby se komoda snadno vešla do různých prostor a zároveň poskytovala dostatek úložného prostoru.

Patří do nábytkové řady KOSMOS.

Díky této řadě lze sestavit dětský i studentský pokoj, ložnici, pracovnu atd.

Dotazy
Prozatím nebyl k produktu položen žádný dotaz? Chcete se zeptat jako první?
Máte-li k produktu jakýkoliv dotaz, komentář nebo připomínku, sdělte je zde nám i ostatním zákazníkům. Děkujeme!
e-mail v žádném případě nezveřejňujeme,
jen na něj zašleme naši odpověď.
Odeslat