Kategorie
3.5.
Nakupujte na splátky
19
Prodejní místa
Osobní odběr
Rychlé dodání dopravou

Regál KOSMOS C01

Další obrázky a varianty
Regál KOSMOS C01
Regál KOSMOS C01
Regál KOSMOS C01
Zobrazit více obrázků +
SLEVA 40%
5 720 Kč
Naše cena:
3 430 Kč
AKCE! Do konce zbývá:
Ušetříte:
2 290 Kč
Doprava
590 Kč
Lze koupit na splátky:
Nejnižší cena za posledních 30 dní: 3 430 Kč (0%)
Přidat do seznamu přání:
Produkt je dostupný ve více variantách. Vyberte si variantu níže.

Regál KOSMOS C01 se dvěma zásuvkami.

Zobrazit podrobný popis a parametry
Zobrazit dotazy k produktu

Nemáte vybranou variantu produktu. Vyberte si prosím výše.

Naše cena
3 430Kč
Cena vč. DPH
Podrobný popis produktu
Dotazy k produktu

  Parametry

Šířka
45 cm
Výška
204 cm
Hloubka
34 cm
materiál
Slovník: (lamino) lLaminoLamino někdy označované Slovník: (LTD) lLaminoLamino někdy označované LTD patří dnes k nejpoužívanějším materiálům ve výrobě nábytku. Je to cenově dostupný materiál, který je k mání ve stovkách dekorů. Lamino je poměrně otěruvzdorné, odolné proti krátkodobé vlhkosti. Je ideální k výrobě cenově dostupných skříní nebo například obývacích stěn a dalšího nábytku. Jádro lamino desek tvoří DTD dřevotříska, která je polepená laminovacím papírem a ten je zalit melaminovou pryskyřicí. Vyrábějí se jednobarevné (unidekory), nebo v mnoha dezénech s povrchem: hladkým, matným, perlička, struktura dřeva i lesklé.LTD patří dnes k nejpoužívanějším materiálům ve výrobě nábytku. Je to cenově dostupný materiál, který je k mání ve stovkách dekorů. Lamino je poměrně otěruvzdorné, odolné proti krátkodobé vlhkosti. Je ideální k výrobě cenově dostupných skříní nebo například obývacích stěn a dalšího nábytku. Jádro lamino desek tvoří DTD dřevotříska, která je polepená laminovacím papírem a ten je zalit melaminovou pryskyřicí. Vyrábějí se jednobarevné (unidekory), nebo v mnoha dezénech s povrchem: hladkým, matným, perlička, struktura dřeva i lesklé.lamino
zásuvky
police
ABS hrany
Dodáváno v demontu - rozložené

Popis

Regál KOSMOS C01 je vyroben z kvalitního Slovník: (lamina) lLaminoLamino někdy označované LTD patří dnes k nejpoužívanějším materiálům ve výrobě nábytku. Je to cenově dostupný materiál, který je k mání ve stovkách dekorů. Lamino je poměrně otěruvzdorné, odolné proti krátkodobé vlhkosti. Je ideální k výrobě cenově dostupných skříní nebo například obývacích stěn a dalšího nábytku. Jádro lamino desek tvoří DTD dřevotříska, která je polepená laminovacím papírem a ten je zalit melaminovou pryskyřicí. Vyrábějí se jednobarevné (unidekory), nebo v mnoha dezénech s povrchem: hladkým, matným, perlička, struktura dřeva i lesklé.lamina o tloušťce 16 mm, což zaručuje jeho pevnost a dlouhou životnost. Jeho moderní vzhled je podtržen různými barevnými provedeními, které se snadno hodí do jakéhokoli interiéru. Navíc je součástí oblíbené nábytkové řady KOSMOS, díky čemuž můžete snadno sestavit kompletní dětský či studentský pokoj, ložnici nebo pracovnu.

Dvě praktické zásuvky na spodní části regálu poskytují dostatek úložného prostoru pro knihy, dokumenty nebo drobné předměty. S rozměry šířky 45 cm, výšky 204 cm a hloubky 34 cm se regál KOSMOS C01 vejde i do menších místností a zároveň nabídne dostatek úložného prostoru.

Dotazy
Prozatím nebyl k produktu položen žádný dotaz? Chcete se zeptat jako první?
Máte-li k produktu jakýkoliv dotaz, komentář nebo připomínku, sdělte je zde nám i ostatním zákazníkům. Děkujeme!
e-mail v žádném případě nezveřejňujeme,
jen na něj zašleme naši odpověď.
Odeslat