Kategorie
3. dekada zari
Nakupujte na splátky
14
Prodejní místa
Osobní odběr
Rychlé dodání dopravou

BOTNÍK 6

Další obrázky a varianty
BOTNÍK 6 buk
BOTNÍK 6 olše
BOTNÍK 6 dub sonoma
Zobrazit více obrázků +
SLEVA 40%
Naše cena:
2 330 Kč
Původní cena:
3 890 Kč
Doprava:
490 Kč
Na splátky lze nakupovat zboží od 3000 Kč
Produkt je dostupný ve více variantách. Vyberte si variantu níže.

Výklopný botník se skládá ze čtyř menších, na sobě postavených skříněk. V provedení olše nebo buk. Výška 155 centimetrů.

Zobrazit podrobný popis a parametry
Zobrazit dotazy k produktu

Nemáte vybranou variantu produktu. Vyberte si prosím výše.

Naše cena
2 330 Kč
Cena vč. DPH
Podrobný popis produktu
Dotazy k produktu

  Parametry

Šířka
50 cm
Výška
155 cm
Hloubka
29 cm
materiál
Slovník: (lamino) lLaminoLamino někdy označované Slovník: (LTD) lLaminoLamino někdy označované LTD patří dnes k nejpoužívanějším materiálům ve výrobě nábytku. Je to cenově dostupný materiál, který je k mání ve stovkách dekorů. Lamino je poměrně otěruvzdorné, odolné proti krátkodobé vlhkosti. Je ideální k výrobě cenově dostupných skříní nebo například obývacích stěn a dalšího nábytku. Jádro lamino desek tvoří DTD dřevotříska, která je polepená laminovacím papírem a ten je zalit melaminovou pryskyřicí. Vyrábějí se jednobarevné (unidekory), nebo v mnoha dezénech s povrchem: hladkým, matným, perlička, struktura dřeva i lesklé.LTD patří dnes k nejpoužívanějším materiálům ve výrobě nábytku. Je to cenově dostupný materiál, který je k mání ve stovkách dekorů. Lamino je poměrně otěruvzdorné, odolné proti krátkodobé vlhkosti. Je ideální k výrobě cenově dostupných skříní nebo například obývacích stěn a dalšího nábytku. Jádro lamino desek tvoří DTD dřevotříska, která je polepená laminovacím papírem a ten je zalit melaminovou pryskyřicí. Vyrábějí se jednobarevné (unidekory), nebo v mnoha dezénech s povrchem: hladkým, matným, perlička, struktura dřeva i lesklé.lamino 16 mm

Popis

Známe to ze svých domovů všichni; úzké a vysoké prostory, do kterých už se žádný klasický kus nábytku nevejde – a úložný prostor stále schází. Pokud s tímto problémem bojujete ve vstupní chodbě, máme pro vás elegantní řešení.

BOTNÍK 6 má právě vysoký a štíhlý tvar a skládá se ze čtyř na sobě umístěných malých, leč prostorných skříněk. Ty vám umožňují třídit boty podle ročního období, členů rodiny nebo třeba, když se vám zlíbí, podle barvy.

BOTNÍK 6 se pyšní výškou celých 155 centimetrů. Široký je přesně půl metru a hloubka skříněk činí 29 centimetrů.

Kompletní nabídku botníků společnosti KASVO si prohlédněte na našem webu.

Dotazy
Prozatím nebyl k produktu položen žádný dotaz? Chcete se zeptat jako první?
Máte-li k produktu jakýkoliv dotaz, komentář nebo připomínku, sdělte je zde nám i ostatním zákazníkům. Děkujeme!
e-mail v žádném případě nezveřejňujeme,
jen na něj zašleme naši odpověď.
Odeslat
Podobné kategorie: