Kategorie
1. dekada srpen
Nakupujte na splátky
14
Prodejní místa
Osobní odběr
Rychlé dodání dopravou

Konferenční stůl ALVARO dub frufl

SLEVA 50%
VÝPRODEJ
Naše cena:
3 800 Kč
Původní cena:
7 600 Kč
Ušetříte:
3 800 Kč
Přidat do seznamu přání:
Zboží již nelze objednat.

Konferenční stůl, vhodný ke stejnojmenné řadě nábytku ALVARO. Barva: dub frufl. Rozměry: šířka 110, výška 38 a hloubka 60 centimetrů. Materiál: laminátová dřevotřísková des­ka.

Zobrazit podrobný popis a parametry
Zobrazit dotazy k produktu
Zboží není aktuálně vystaveno na žádné prodejně.
Podrobný popis produktu
Dotazy k produktu

  Parametry

Šířka
110 cm
Výška
38 cm
Hloubka
60 cm
materiál
Slovník: (MDF) lMDFPolotvrdá dřevovláknitá deska (anglicky Medium Density Fibreboards, MDF) je multifunkční alternativou masivního dřeva. MDF se vyrábí z dřevěných vláken (především smrkových), pojených syntetickým lepidlem, za použití teploty a tlaku. Jsou určeny pro použití pro nenosné účely v nábytkářství, truhlářství, frézařských dílnách a další použití v interiéru. Struktura desek umožňuje kvalitní zpracování povrchu frézováním a lakováním. Hladký povrch (upravený broušením), pevné hrany, homogennost a výborná obrobitelnost patří ke skvělým vlastnostem tohoto výrobku.MDF
ABS hrany

Popis

Konferenční stůl nesmí chybět v žádné kanceláři nebo obývacím pokoji, jakožto odkládací prostor pro písemnosti, knihy nebo kávu s přáteli. Konferenční stůl ALVARO, který je součástí stejnojmenné řady nábytku, vám toto splní beze zbytku.

Neobvyklá a zajímavá barva dub frufl podtrhuje jednoduchý a nadčasový design konferenčního stolu ALVARO. Navíc je vyroben z laminátové dřevotřískové desky, kterou zákazníci oceňují pro skvělý poměr kvality a ceny.

Konferenční stůl ALVARO je široký 110, vysoký 38 a hluboký přesně 60 centimetrů. Kromě horní desky nabízí úložný prostor ještě na spodní polici.

Nezapomeňte, že u společnosti KASVO nábytek můžete nakupovat i na splátky, a to od 3 000 korun, možná je i doprava nábytku, kam si budete přát.

Dotazy
Prozatím nebyl k produktu položen žádný dotaz? Chcete se zeptat jako první?
Máte-li k produktu jakýkoliv dotaz, komentář nebo připomínku, sdělte je zde nám i ostatním zákazníkům. Děkujeme!
e-mail v žádném případě nezveřejňujeme,
jen na něj zašleme naši odpověď.
Odeslat
Podobné kategorie: