Kategorie
2.6.
Nakupujte na splátky
19
Prodejní místa
Osobní odběr
Rychlé dodání dopravou

Skříň ROMA LUX 4

Další obrázky a varianty
Skříň ROMA LUX 4
Skříň ROMA LUX 4
Skříň ROMA LUX 4 dub riviera
SLEVA 45%
DOPRAVA ZDARMA
19 990 Kč
Naše cena:
10 990 Kč
Ušetříte:
9 000 Kč
Doprava
ZDARMA
Lze koupit na splátky:
Nejnižší cena za posledních 30 dní: 10 990 Kč (0%)
Přidat do seznamu přání:
Produkt je dostupný ve více variantách. Vyberte si variantu níže.

Skříň ROMA LUX 4

Zobrazit podrobný popis a parametry
Zobrazit dotazy k produktu
Zboží je vystaveno na prodejnách:

Nemáte vybranou variantu produktu. Vyberte si prosím výše.

Naše cena
10 990Kč
Cena vč. DPH
Podrobný popis produktu
Dotazy k produktu

  Parametry

Šířka
200 cm
Výška
210 cm
Hloubka
64 cm
materiál
Slovník: (lamino) lLaminoLamino někdy označované Slovník: (LTD) lLaminoLamino někdy označované LTD patří dnes k nejpoužívanějším materiálům ve výrobě nábytku. Je to cenově dostupný materiál, který je k mání ve stovkách dekorů. Lamino je poměrně otěruvzdorné, odolné proti krátkodobé vlhkosti. Je ideální k výrobě cenově dostupných skříní nebo například obývacích stěn a dalšího nábytku. Jádro lamino desek tvoří DTD dřevotříska, která je polepená laminovacím papírem a ten je zalit melaminovou pryskyřicí. Vyrábějí se jednobarevné (unidekory), nebo v mnoha dezénech s povrchem: hladkým, matným, perlička, struktura dřeva i lesklé.LTD patří dnes k nejpoužívanějším materiálům ve výrobě nábytku. Je to cenově dostupný materiál, který je k mání ve stovkách dekorů. Lamino je poměrně otěruvzdorné, odolné proti krátkodobé vlhkosti. Je ideální k výrobě cenově dostupných skříní nebo například obývacích stěn a dalšího nábytku. Jádro lamino desek tvoří DTD dřevotříska, která je polepená laminovacím papírem a ten je zalit melaminovou pryskyřicí. Vyrábějí se jednobarevné (unidekory), nebo v mnoha dezénech s povrchem: hladkým, matným, perlička, struktura dřeva i lesklé.lamino 16 mm
lesk/mat
mat
zásuvky
police
Dodáváno v demontu - rozložené

Popis

Kombinovaná skříň ROMA LUX 4 nabízí ideální řešení pro uskladnění vašeho oblečení a dalších potřebných věcí. Je vyrobena z kvalitního Slovník: (lamina) lLaminoLamino někdy označované LTD patří dnes k nejpoužívanějším materiálům ve výrobě nábytku. Je to cenově dostupný materiál, který je k mání ve stovkách dekorů. Lamino je poměrně otěruvzdorné, odolné proti krátkodobé vlhkosti. Je ideální k výrobě cenově dostupných skříní nebo například obývacích stěn a dalšího nábytku. Jádro lamino desek tvoří DTD dřevotříska, která je polepená laminovacím papírem a ten je zalit melaminovou pryskyřicí. Vyrábějí se jednobarevné (unidekory), nebo v mnoha dezénech s povrchem: hladkým, matným, perlička, struktura dřeva i lesklé.lamina, které zaručuje dlouhou životnost a odolnost vůči poškrábání či jinému poškození.

Skříň ROMA LUX 4 disponuje čtyřmi dveřmi s elegantním zrcadlem na dvou z nich, které opticky zvětší váš pokoj a zároveň vám umožní rychle zkontrolovat váš outfit před odchodem z domova. Za dveřmi naleznete dostatek prostoru pro uskladnění oblečení na šatní tyči, police i ve třech prostorných šuplících.

S rozměry šířky 200 cm, výšky 210 cm a hloubky 64 cm se skříň snadno vejde do většiny ložnic či obývacích pokojů. Šuplíky mají šířku 100 cm a celkovou výšku 49 cm, což je ideální pro uložení spodního prádla, ponožek nebo drobnějších předmětů.

Skříň ROMA LUX 4 je součástí řady nábytku ROMA, která zahrnuje další kousky nábytku ve stejném designu a materiálu. Díky tomu můžete snadno zařídit celý pokoj v jednotném stylu a vytvořit tak harmonický a útulný prostor.

U všech produktů společnosti KASVO s cenou nad 3 tisíce korun je možnost nákupu na splátky.

Rozměrový obrázek:
ROMA LUX 4 skříň
Dotazy
Prozatím nebyl k produktu položen žádný dotaz? Chcete se zeptat jako první?
Máte-li k produktu jakýkoliv dotaz, komentář nebo připomínku, sdělte je zde nám i ostatním zákazníkům. Děkujeme!
e-mail v žádném případě nezveřejňujeme,
jen na něj zašleme naši odpověď.
Odeslat