Kategorie
1. dekada unor
Nakupujte na splátky
15
Prodejní místa
Osobní odběr
Rychlé dodání dopravou

Předsíňová stěna PRIMO

Další obrázky a varianty
Předsíňová stěna PRIMO
Předsíňová stěna PRIMO Buk
Předsíňová stěna PRIMO Švestka
SLEVA 46%
VÝPRODEJ
8 320 Kč
Naše cena:
4 490 Kč
AKCE! Do konce zbývá:
Ušetříte:
3 830 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dní: 4 490 Kč (0%)
Přidat do seznamu přání:
Zboží již nelze objednat.

Předsíňová stěna z Slovník: (lamina) lLaminoLamino někdy označované LTD patří dnes k nejpoužívanějším materiálům ve výrobě nábytku. Je to cenově dostupný materiál, který je k mání ve stovkách dekorů. Lamino je poměrně otěruvzdorné, odolné proti krátkodobé vlhkosti. Je ideální k výrobě cenově dostupných skříní nebo například obývacích stěn a dalšího nábytku. Jádro lamino desek tvoří DTD dřevotříska, která je polepená laminovacím papírem a ten je zalit melaminovou pryskyřicí. Vyrábějí se jednobarevné (unidekory), nebo v mnoha dezénech s povrchem: hladkým, matným, perlička, struktura dřeva i lesklé.lamina. Včetně zrcadla. Šířka 90, výška 185 a hloubka 40 centimetrů

Zobrazit podrobný popis a parametry
Zobrazit dotazy k produktu
Zboží je vystaveno na prodejnách:
Podrobný popis produktu
Dotazy k produktu

  Parametry

Šířka
90 cm
Výška
185 cm
Hloubka
40 cm
materiál
Slovník: (lamino) lLaminoLamino někdy označované Slovník: (LTD) lLaminoLamino někdy označované LTD patří dnes k nejpoužívanějším materiálům ve výrobě nábytku. Je to cenově dostupný materiál, který je k mání ve stovkách dekorů. Lamino je poměrně otěruvzdorné, odolné proti krátkodobé vlhkosti. Je ideální k výrobě cenově dostupných skříní nebo například obývacích stěn a dalšího nábytku. Jádro lamino desek tvoří DTD dřevotříska, která je polepená laminovacím papírem a ten je zalit melaminovou pryskyřicí. Vyrábějí se jednobarevné (unidekory), nebo v mnoha dezénech s povrchem: hladkým, matným, perlička, struktura dřeva i lesklé.LTD patří dnes k nejpoužívanějším materiálům ve výrobě nábytku. Je to cenově dostupný materiál, který je k mání ve stovkách dekorů. Lamino je poměrně otěruvzdorné, odolné proti krátkodobé vlhkosti. Je ideální k výrobě cenově dostupných skříní nebo například obývacích stěn a dalšího nábytku. Jádro lamino desek tvoří DTD dřevotříska, která je polepená laminovacím papírem a ten je zalit melaminovou pryskyřicí. Vyrábějí se jednobarevné (unidekory), nebo v mnoha dezénech s povrchem: hladkým, matným, perlička, struktura dřeva i lesklé.lamino 16 mm
Zrcadlo
Dodáváno v demontu - rozložené

Popis

Předsíňová stěna PRIMO je díky svým rozměrům – šířka 90, výška 185 a hloubka 40 centimetrů – vhodná i do menších bytových chodeb. 

Je sice menší, ale nabídne vám spoustu úložného prostoru, a to jak na zavěšení oděvu na háčky, tak k uložení do šuplíku nebo odložení na police. Nechybí ani vysoké zrcadlo, a tak  budete moct vždy před odchodem zkontrolovat, zda je vše tak, jak má být. Skříňka se zrcadlem je rozdělena čtyřmi policemi.

Předsíňová stěna PRIMO je vyrobena z Slovník: (lamina) lLaminoLamino někdy označované LTD patří dnes k nejpoužívanějším materiálům ve výrobě nábytku. Je to cenově dostupný materiál, který je k mání ve stovkách dekorů. Lamino je poměrně otěruvzdorné, odolné proti krátkodobé vlhkosti. Je ideální k výrobě cenově dostupných skříní nebo například obývacích stěn a dalšího nábytku. Jádro lamino desek tvoří DTD dřevotříska, která je polepená laminovacím papírem a ten je zalit melaminovou pryskyřicí. Vyrábějí se jednobarevné (unidekory), nebo v mnoha dezénech s povrchem: hladkým, matným, perlička, struktura dřeva i lesklé.lamina a dodáme vám ji v demontovaném sta­vu.

Pokud byste měli o zařízení své chodby jinou představu, prohlédněte si naši kompletní nabídku předsíňových stěn.

Dotazy
Máte-li k produktu jakýkoliv dotaz, komentář nebo připomínku, sdělte je zde nám i ostatním zákazníkům. Děkujeme!
e-mail v žádném případě nezveřejňujeme,
jen na něj zašleme naši odpověď.
Odeslat
03
Hana
15.11.2016 22:14

Dobrý den, chci se zeptat, jak vypadá uvnitř skříňka, na které je zrcadlo. Je tam tyčka na pověšení ramínek? Pokud ano, je vysunovací? Děkuji.

04
KASVO.cz, admin
16.11.2016 08:27

Dobrý den,

skříňka se zrcadlem má uvnitř poličku, tudíž bohužel není možné zde věšet ramínka.

S pozdravem Adéla, Kasvo.cz

01
Tyna
17.06.2016 16:14

Dobry den, chtela bych se zeptat, zda je u teto predsinove steny nutno primontovat zadni panel ke zdi. Dekuji za informaci.

02
KASVO.cz, admin
17.06.2016 16:55

Dobrý den, Týno, není. Předsíňová stěna Primo je samonosná.

S pozdravem

Kasvo.cz

Podobné kategorie: