Kategorie
sleva 20
Nakupujte na splátky
19
Prodejní místa
Osobní odběr
Rychlé dodání dopravou

Předsíňová stěna MALL

Další obrázky a varianty
Předsíňová stěna MALL
Předsíňová stěna MALL Bílá
Předsíňová stěna MALL Bílá
Zobrazit více obrázků +
SLEVA 52%
8 320 Kč
Naše cena:
3 992 Kč
Ušetříte:
4 328 Kč
Doprava
490 Kč
Lze koupit na splátky:
Nejnižší cena za posledních 30 dní: 3 992 Kč (0%)
Přidat do seznamu přání:
Produkt je dostupný ve více variantách. Vyberte si variantu níže.

Předsíňová stěna MALL.

Zobrazit podrobný popis a parametry
Zobrazit dotazy k produktu
Zboží je vystaveno na prodejnách:

Nemáte vybranou variantu produktu. Vyberte si prosím výše.

Naše cena
3 992Kč
Cena vč. DPH
Podrobný popis produktu
Dotazy k produktu

  Parametry

Šířka
90 cm
Výška
195 cm
Hloubka
40 cm
materiál
Slovník: (lamino) lLaminoLamino někdy označované Slovník: (LTD) lLaminoLamino někdy označované LTD patří dnes k nejpoužívanějším materiálům ve výrobě nábytku. Je to cenově dostupný materiál, který je k mání ve stovkách dekorů. Lamino je poměrně otěruvzdorné, odolné proti krátkodobé vlhkosti. Je ideální k výrobě cenově dostupných skříní nebo například obývacích stěn a dalšího nábytku. Jádro lamino desek tvoří DTD dřevotříska, která je polepená laminovacím papírem a ten je zalit melaminovou pryskyřicí. Vyrábějí se jednobarevné (unidekory), nebo v mnoha dezénech s povrchem: hladkým, matným, perlička, struktura dřeva i lesklé.LTD patří dnes k nejpoužívanějším materiálům ve výrobě nábytku. Je to cenově dostupný materiál, který je k mání ve stovkách dekorů. Lamino je poměrně otěruvzdorné, odolné proti krátkodobé vlhkosti. Je ideální k výrobě cenově dostupných skříní nebo například obývacích stěn a dalšího nábytku. Jádro lamino desek tvoří DTD dřevotříska, která je polepená laminovacím papírem a ten je zalit melaminovou pryskyřicí. Vyrábějí se jednobarevné (unidekory), nebo v mnoha dezénech s povrchem: hladkým, matným, perlička, struktura dřeva i lesklé.lamino
Dodáváno v demontu - rozložené

Popis

Předsíňová stěna MALL je navržena tak, aby vám poskytla veškerý prostor a pohodlí, které potřebujete pro uskladnění svých věcí a udržení pořádku.

Předsíňová stěna MALL je vyrobena z kvalitního Slovník: (lamina) lLaminoLamino někdy označované LTD patří dnes k nejpoužívanějším materiálům ve výrobě nábytku. Je to cenově dostupný materiál, který je k mání ve stovkách dekorů. Lamino je poměrně otěruvzdorné, odolné proti krátkodobé vlhkosti. Je ideální k výrobě cenově dostupných skříní nebo například obývacích stěn a dalšího nábytku. Jádro lamino desek tvoří DTD dřevotříska, která je polepená laminovacím papírem a ten je zalit melaminovou pryskyřicí. Vyrábějí se jednobarevné (unidekory), nebo v mnoha dezénech s povrchem: hladkým, matným, perlička, struktura dřeva i lesklé.lamina, které zaručuje dlouhou životnost a odolnost vůči opotřebení. Díky tomu si budete moci užívat její krásu a funkčnost po mnoho let. Navíc ji dodáváme v demontovaném stavu, takže si ji snadno sestavíte podle dle montážního návodu.

Skříňka za zrcadlem disponuje třemi policemi, které nabízejí dostatek prostoru pro uložení oblečení. Ve spodní části najdete praktický botník, který udrží vaši obuv pěkně uspořádanou a snadno dostupnou. Na panelu se nachází háčky pro pověšení bund a kabátů, takže už nikdy nebudete muset hledat místo, kam je odložit.

Šuplíky pro uložení drobností, jako jsou rukavice, šály nebo čepice, jsou dalším skvělým prvkem této předsíňové stěny. A co víc, Předsíňová stěna MALL je k dispozici v levé i pravé variantě, takže si ji můžete přizpůsobit podle konkrétního uspořádání vaší předsíně.

Další možnosti pro výběr předsíňových stěn.

Provedení, jak je uvedeno na obrázcích.

Dotazy
Prozatím nebyl k produktu položen žádný dotaz? Chcete se zeptat jako první?
Máte-li k produktu jakýkoliv dotaz, komentář nebo připomínku, sdělte je zde nám i ostatním zákazníkům. Děkujeme!
e-mail v žádném případě nezveřejňujeme,
jen na něj zašleme naši odpověď.
Odeslat
Podobné kategorie: