Kategorie
1. dekada unor
Nakupujte na splátky
15
Prodejní místa
Osobní odběr
Rychlé dodání dopravou

Komoda MARS IV 4Z

Další obrázky a varianty
Komoda MARS IV 4Z
Komoda MARS IV 4Z
Komoda MARS IV 4Z dub bordo
SLEVA 30%
VÝPRODEJ
7 400 Kč
Naše cena:
5 180 Kč
AKCE! Do konce zbývá:
Ušetříte:
2 220 Kč
Doprava
490 Kč
Lze koupit na splátky:
Nejnižší cena za posledních 30 dní: 5 180 Kč (0%)
Přidat do seznamu přání:
Produkt je dostupný ve více variantách. Vyberte si variantu níže.

Pevná a bytelná komoda z kvalitního Slovník: (lamina) lLaminoLamino někdy označované LTD patří dnes k nejpoužívanějším materiálům ve výrobě nábytku. Je to cenově dostupný materiál, který je k mání ve stovkách dekorů. Lamino je poměrně otěruvzdorné, odolné proti krátkodobé vlhkosti. Je ideální k výrobě cenově dostupných skříní nebo například obývacích stěn a dalšího nábytku. Jádro lamino desek tvoří DTD dřevotříska, která je polepená laminovacím papírem a ten je zalit melaminovou pryskyřicí. Vyrábějí se jednobarevné (unidekory), nebo v mnoha dezénech s povrchem: hladkým, matným, perlička, struktura dřeva i lesklé.lamina. Čtyři zásuvky, osm úchytek, několik barevných dekorů. Dodáváno v demontu.

Zobrazit podrobný popis a parametry
Zobrazit dotazy k produktu
Zboží je vystaveno na prodejnách:
Zvolte barevnou variantu u komody

Nemáte vybranou variantu produktu. Vyberte si prosím výše.

Naše cena
5 180Kč
Cena vč. DPH
Podrobný popis produktu
Dotazy k produktu

  Parametry

Šířka
81 cm
Výška
86 cm
Hloubka
44 cm
materiál
Slovník: (lamino) lLaminoLamino někdy označované Slovník: (LTD) lLaminoLamino někdy označované LTD patří dnes k nejpoužívanějším materiálům ve výrobě nábytku. Je to cenově dostupný materiál, který je k mání ve stovkách dekorů. Lamino je poměrně otěruvzdorné, odolné proti krátkodobé vlhkosti. Je ideální k výrobě cenově dostupných skříní nebo například obývacích stěn a dalšího nábytku. Jádro lamino desek tvoří DTD dřevotříska, která je polepená laminovacím papírem a ten je zalit melaminovou pryskyřicí. Vyrábějí se jednobarevné (unidekory), nebo v mnoha dezénech s povrchem: hladkým, matným, perlička, struktura dřeva i lesklé.LTD patří dnes k nejpoužívanějším materiálům ve výrobě nábytku. Je to cenově dostupný materiál, který je k mání ve stovkách dekorů. Lamino je poměrně otěruvzdorné, odolné proti krátkodobé vlhkosti. Je ideální k výrobě cenově dostupných skříní nebo například obývacích stěn a dalšího nábytku. Jádro lamino desek tvoří DTD dřevotříska, která je polepená laminovacím papírem a ten je zalit melaminovou pryskyřicí. Vyrábějí se jednobarevné (unidekory), nebo v mnoha dezénech s povrchem: hladkým, matným, perlička, struktura dřeva i lesklé.lamino 16 mm
zásuvky
Dodáváno v demontu - rozložené

Popis

Bytelná a pevná komoda z kvalitního Slovník: (lamina) lLaminoLamino někdy označované LTD patří dnes k nejpoužívanějším materiálům ve výrobě nábytku. Je to cenově dostupný materiál, který je k mání ve stovkách dekorů. Lamino je poměrně otěruvzdorné, odolné proti krátkodobé vlhkosti. Je ideální k výrobě cenově dostupných skříní nebo například obývacích stěn a dalšího nábytku. Jádro lamino desek tvoří DTD dřevotříska, která je polepená laminovacím papírem a ten je zalit melaminovou pryskyřicí. Vyrábějí se jednobarevné (unidekory), nebo v mnoha dezénech s povrchem: hladkým, matným, perlička, struktura dřeva i lesklé.lamina. Čtyři dlouhé a hluboké, prostorné zásuvky. Osm úchytek, které plní i ozdobnou funkci.

Univerzální šuplíková komoda MARS je pro vás připravena v různých barevných variantách. Zvolte si dekor, který nejlépe odpovídá vašemu naturelu i dalšímu vybavení domácnosti. Úchytky na komodách se mohou lišit. Ostatně řada MARS v sobě ukrývá spoustu dalších krásných kusů nábytku, které k sobě samozřejmě krásně ladí.

Určitě potřebujete znát rozměry komody MARS, tady jsou: šířka 81, výška 86 a hloubka 44 centimetry. Dodáváno v demontovaném stavu s návodem na sestavení až k vašim dveřím.

Fotografie komody je ilustrační.

Dotazy
Prozatím nebyl k produktu položen žádný dotaz? Chcete se zeptat jako první?
Máte-li k produktu jakýkoliv dotaz, komentář nebo připomínku, sdělte je zde nám i ostatním zákazníkům. Děkujeme!
e-mail v žádném případě nezveřejňujeme,
jen na něj zašleme naši odpověď.
Odeslat