Kategorie
3.7.Bud
Nakupujte na splátky
19
Prodejní místa
Osobní odběr
Rychlé dodání dopravou

Skříň HOT H1 se zrcadlem

Další obrázky a varianty
Skříň HOT H1 se zrcadlem
Skříň HOT H1 se zrcadlem
Skříň HOT H1 se zrcadlem
SLEVA 40%
7 770 Kč
Naše cena:
4 660 Kč
Ušetříte:
3 110 Kč
Doprava
490 Kč
Lze koupit na splátky:
Nejnižší cena za posledních 30 dní: 4 660 Kč (0%)
Přidat do seznamu přání:
Produkt je dostupný ve více variantách. Vyberte si variantu níže.

Skříň HOT H1 se zrcadlem.

Zobrazit podrobný popis a parametry
Zobrazit dotazy k produktu
Zboží není aktuálně vystaveno na žádné prodejně.

Nemáte vybranou variantu produktu. Vyberte si prosím výše.

Naše cena
4 660Kč
Cena vč. DPH
Podrobný popis produktu
Dotazy k produktu

  Parametry

Šířka
48 cm
Výška
193 cm
Hloubka
40 cm
materiál
Slovník: (lamino) lLaminoLamino někdy označované Slovník: (LTD) lLaminoLamino někdy označované LTD patří dnes k nejpoužívanějším materiálům ve výrobě nábytku. Je to cenově dostupný materiál, který je k mání ve stovkách dekorů. Lamino je poměrně otěruvzdorné, odolné proti krátkodobé vlhkosti. Je ideální k výrobě cenově dostupných skříní nebo například obývacích stěn a dalšího nábytku. Jádro lamino desek tvoří DTD dřevotříska, která je polepená laminovacím papírem a ten je zalit melaminovou pryskyřicí. Vyrábějí se jednobarevné (unidekory), nebo v mnoha dezénech s povrchem: hladkým, matným, perlička, struktura dřeva i lesklé.LTD patří dnes k nejpoužívanějším materiálům ve výrobě nábytku. Je to cenově dostupný materiál, který je k mání ve stovkách dekorů. Lamino je poměrně otěruvzdorné, odolné proti krátkodobé vlhkosti. Je ideální k výrobě cenově dostupných skříní nebo například obývacích stěn a dalšího nábytku. Jádro lamino desek tvoří DTD dřevotříska, která je polepená laminovacím papírem a ten je zalit melaminovou pryskyřicí. Vyrábějí se jednobarevné (unidekory), nebo v mnoha dezénech s povrchem: hladkým, matným, perlička, struktura dřeva i lesklé.lamino
Zrcadlo
Dodáváno v demontu - rozložené

Popis

Představujeme vám Skříň HOT H1 – stylovou a praktickou volbu pro každou předsíň. Tato vysoká skříňka se zrcadlem je navržena tak, aby vám poskytla dostatek úložného prostoru a zároveň vás nechala zkontrolovat svůj odraz před odchodem z domu.

Skříň HOT H1 je vyrobena z kvalitního Slovník: (lamina) lLaminoLamino někdy označované LTD patří dnes k nejpoužívanějším materiálům ve výrobě nábytku. Je to cenově dostupný materiál, který je k mání ve stovkách dekorů. Lamino je poměrně otěruvzdorné, odolné proti krátkodobé vlhkosti. Je ideální k výrobě cenově dostupných skříní nebo například obývacích stěn a dalšího nábytku. Jádro lamino desek tvoří DTD dřevotříska, která je polepená laminovacím papírem a ten je zalit melaminovou pryskyřicí. Vyrábějí se jednobarevné (unidekory), nebo v mnoha dezénech s povrchem: hladkým, matným, perlička, struktura dřeva i lesklé.lamina, které je odolné proti poškrábání a opotřebení, což zaručuje dlouhou životnost a snadnou údržbu. Navíc její elegantní design se snadno hodí do jakéhokoli interiéru.

Jedním z hlavních benefitů této skříně je prostor na pověšení kabátů, který vám umožní udržet své vnější oblečení pěkně uspořádané a snadno přístupné. Skříň HOT H1 je možné dokombinovat k již stávající předsíňové stěně nebo nechat stát samostatně.

Patří do řady předsíňového nábytku HOT, spodní malá skříňka a věšák, které jsou zobrazeny na ilustračním obrázku.

Rozměrový obrázek:
HOT H1 skříň se zrcadlem
Dotazy
Prozatím nebyl k produktu položen žádný dotaz? Chcete se zeptat jako první?
Máte-li k produktu jakýkoliv dotaz, komentář nebo připomínku, sdělte je zde nám i ostatním zákazníkům. Děkujeme!
e-mail v žádném případě nezveřejňujeme,
jen na něj zašleme naši odpověď.
Odeslat
Podobné kategorie: