Kategorie
Sleva20
Nakupujte na splátky
19
Prodejní místa
Osobní odběr
Rychlé dodání dopravou

Válenda ZDENKA 82x195 cm

Další obrázky a varianty
Válenda ZDENKA 82x195 cm
Válenda ZDENKA 82x195 cm
Válenda ZDENKA 82x195 cm
SLEVA 60%
VÝPRODEJ
7 960 Kč
Naše cena:
3 180 Kč
Ušetříte:
4 780 Kč
Doprava
590 Kč
Lze koupit na splátky:
Nejnižší cena za posledních 30 dní: 3 180 Kč (0%)
Přidat do seznamu přání:
Produkt je dostupný ve více variantách. Vyberte si variantu níže.

Kvalitní válenda s ložnou plochou 82 × 195 centimetrů. Plnohodnotně nahradí postel. Několik barev potahů a dvě barvy korpusu z Slovník: (lamina) lLaminoLamino někdy označované LTD patří dnes k nejpoužívanějším materiálům ve výrobě nábytku. Je to cenově dostupný materiál, který je k mání ve stovkách dekorů. Lamino je poměrně otěruvzdorné, odolné proti krátkodobé vlhkosti. Je ideální k výrobě cenově dostupných skříní nebo například obývacích stěn a dalšího nábytku. Jádro lamino desek tvoří DTD dřevotříska, která je polepená laminovacím papírem a ten je zalit melaminovou pryskyřicí. Vyrábějí se jednobarevné (unidekory), nebo v mnoha dezénech s povrchem: hladkým, matným, perlička, struktura dřeva i lesklé.lamina – dub sonoma, nebo bílá. Úložný prostor – boční otvírání.

Zobrazit podrobný popis a parametry
Zobrazit dotazy k produktu
Zboží není aktuálně vystaveno na žádné prodejně.

Nemáte vybranou variantu produktu. Vyberte si prosím výše.

Naše cena
3 180Kč
Cena vč. DPH
Podrobný popis produktu
Dotazy k produktu

  Parametry

Šířka
82 cm
Výška sedu
44 cm
Úložný prostor
Nosnost
110 kg
Každodenní spaní
Pružinová matrace
Dodáváno v demontu - rozložené

Popis

Do dětského království, pokoje pro hosty nebo na chalupu. Tam všude můžete umístit kvalitní válendu ZDENKA, která plnohodnotně nahradí jednolůžkovou postel.

Válenda ZDENKA vám poslouží ke spánku ložnou plochou 82 × 195 centimetrů, pružinovou matrací a úložným prostorem, do kterého snadno uschováte lůžkoviny. Výška sedu u válendy ZDENKA činí příjemné 44 centimetry.

Co se týče barev, můžete vybírat z několika druhů barevných potahů a korpus válendy tvoří Slovník: (lamino) lLaminoLamino někdy označované Slovník: (LTD) lLaminoLamino někdy označované LTD patří dnes k nejpoužívanějším materiálům ve výrobě nábytku. Je to cenově dostupný materiál, který je k mání ve stovkách dekorů. Lamino je poměrně otěruvzdorné, odolné proti krátkodobé vlhkosti. Je ideální k výrobě cenově dostupných skříní nebo například obývacích stěn a dalšího nábytku. Jádro lamino desek tvoří DTD dřevotříska, která je polepená laminovacím papírem a ten je zalit melaminovou pryskyřicí. Vyrábějí se jednobarevné (unidekory), nebo v mnoha dezénech s povrchem: hladkým, matným, perlička, struktura dřeva i lesklé.LTD patří dnes k nejpoužívanějším materiálům ve výrobě nábytku. Je to cenově dostupný materiál, který je k mání ve stovkách dekorů. Lamino je poměrně otěruvzdorné, odolné proti krátkodobé vlhkosti. Je ideální k výrobě cenově dostupných skříní nebo například obývacích stěn a dalšího nábytku. Jádro lamino desek tvoří DTD dřevotříska, která je polepená laminovacím papírem a ten je zalit melaminovou pryskyřicí. Vyrábějí se jednobarevné (unidekory), nebo v mnoha dezénech s povrchem: hladkým, matným, perlička, struktura dřeva i lesklé.lamino. I u korpusu si můžete zvolit – přírodní dub sonoma, nebo nadčasová bílá.

Další válendy z nabídky společnosti KASVO vybírejte tady. Od 3 000 korun si můžete vybrat možnost nákupu na splátky a po dohodě vám nákup rádi přivezeme až k domovním dveřím.

Rozměrový obrázek:
ZDENKA válenda
Dotazy
Máte-li k produktu jakýkoliv dotaz, komentář nebo připomínku, sdělte je zde nám i ostatním zákazníkům. Děkujeme!
e-mail v žádném případě nezveřejňujeme,
jen na něj zašleme naši odpověď.
Odeslat
01
Mášová
21.06.2020 20:38

Jáká je nosnost matrace.Válenda Zdenka. Děkuji

02
KASVO.cz, admin
22.06.2020 10:11

Dobrý den, nosnost válendy Zdenka je 110kg. S pozdravem Kasvo.cz