Kategorie
Doprava zdarma vikend1.7.Bud
Nakupujte na splátky
19
Prodejní místa
Osobní odběr
Rychlé dodání dopravou

Konferenční stolek UNO (R)

Další obrázky a varianty
Konferenční stolek UNO (R)
Konferenční stolek UNO (R) dub sonoma
Konferenční stolek UNO (R) bílá
SLEVA 40%
DOPRAVA ZDARMA
3 990 Kč
Naše cena:
2 390 Kč
AKCE! Do konce zbývá:
Ušetříte:
1 600 Kč
Doprava
ZDARMA
Na splátky lze nakupovat zboží od 3000 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dní: 2 390 Kč (0%)
Přidat do seznamu přání:
Produkt je dostupný ve více variantách. Vyberte si variantu níže.

Konferenční stůl s poličkou.

Zobrazit podrobný popis a parametry
Zobrazit dotazy k produktu

Nemáte vybranou variantu produktu. Vyberte si prosím výše.

Naše cena
2 390Kč
Cena vč. DPH
Podrobný popis produktu
Dotazy k produktu

  Parametry

Šířka
90 cm
Výška
45 cm
Hloubka
50 cm
materiál
Slovník: (lamino) lLaminoLamino někdy označované Slovník: (LTD) lLaminoLamino někdy označované LTD patří dnes k nejpoužívanějším materiálům ve výrobě nábytku. Je to cenově dostupný materiál, který je k mání ve stovkách dekorů. Lamino je poměrně otěruvzdorné, odolné proti krátkodobé vlhkosti. Je ideální k výrobě cenově dostupných skříní nebo například obývacích stěn a dalšího nábytku. Jádro lamino desek tvoří DTD dřevotříska, která je polepená laminovacím papírem a ten je zalit melaminovou pryskyřicí. Vyrábějí se jednobarevné (unidekory), nebo v mnoha dezénech s povrchem: hladkým, matným, perlička, struktura dřeva i lesklé.LTD patří dnes k nejpoužívanějším materiálům ve výrobě nábytku. Je to cenově dostupný materiál, který je k mání ve stovkách dekorů. Lamino je poměrně otěruvzdorné, odolné proti krátkodobé vlhkosti. Je ideální k výrobě cenově dostupných skříní nebo například obývacích stěn a dalšího nábytku. Jádro lamino desek tvoří DTD dřevotříska, která je polepená laminovacím papírem a ten je zalit melaminovou pryskyřicí. Vyrábějí se jednobarevné (unidekory), nebo v mnoha dezénech s povrchem: hladkým, matným, perlička, struktura dřeva i lesklé.lamino 16 mm
Dodáváno v demontu - rozložené

Popis

Jednoduchost, účelnost a praktičnost. To jsou důvody, proč si naši zákazníci pořizují do obývacího pokoje konferenční stolek UNO od kvalitního tuzemského výrobce. Díky celodřevěnému provedení je UNO ideální do rodin s malými dětmi a domácími mazlíčky, kterým by u stolů se skleněnými prvky mohlo hrozit nebezpečí.

Stolek UNO je vyroben z Slovník: (laminované) lLaminoLamino někdy označované LTD patří dnes k nejpoužívanějším materiálům ve výrobě nábytku. Je to cenově dostupný materiál, který je k mání ve stovkách dekorů. Lamino je poměrně otěruvzdorné, odolné proti krátkodobé vlhkosti. Je ideální k výrobě cenově dostupných skříní nebo například obývacích stěn a dalšího nábytku. Jádro lamino desek tvoří DTD dřevotříska, která je polepená laminovacím papírem a ten je zalit melaminovou pryskyřicí. Vyrábějí se jednobarevné (unidekory), nebo v mnoha dezénech s povrchem: hladkým, matným, perlička, struktura dřeva i lesklé.laminované dřevotřískové desky o síle 16 milimetrů. Rozměry má takovéto: šířka 90, výška 45 a hloubka přesně 50 centimetrů.

Váš nový konferenční stůl UNO vám dodáme v demontovaném stavu. A jistě víte, že po dohodě vám ho rádi přivezeme, kamkoli si budete přát.

Rozměrový obrázek:
UNO (ONE) konf.stůl (R)
Dotazy
Prozatím nebyl k produktu položen žádný dotaz? Chcete se zeptat jako první?
Máte-li k produktu jakýkoliv dotaz, komentář nebo připomínku, sdělte je zde nám i ostatním zákazníkům. Děkujeme!
e-mail v žádném případě nezveřejňujeme,
jen na něj zašleme naši odpověď.
Odeslat