Kategorie
1.7.Bud
Nakupujte na splátky
19
Prodejní místa
Osobní odběr
Rychlé dodání dopravou

Postel TOBY 110cm vč. roštu a ÚP pino aurelio

Další obrázky a varianty
Postel TOBY 110x200 cm vč. roštu a ÚP pino aurelio
Postel TOBY 110x200 cm vč. roštu a ÚP pino aurelio
Postel TOBY 110x200 cm vč. roštu a ÚP pino aurelio
Zobrazit více obrázků +
SLEVA 45%
13 320 Kč
Naše cena:
7 320 Kč
Ušetříte:
6 000 Kč
Doprava
590 Kč
Lze koupit na splátky:
Nejnižší cena za posledních 30 dní: 7 320 Kč (0%)
Přidat do seznamu přání:
Předobjednáno
(naskladníme 4.9.)

Moderní lůžko z Slovník: (lamina) lLaminoLamino někdy označované LTD patří dnes k nejpoužívanějším materiálům ve výrobě nábytku. Je to cenově dostupný materiál, který je k mání ve stovkách dekorů. Lamino je poměrně otěruvzdorné, odolné proti krátkodobé vlhkosti. Je ideální k výrobě cenově dostupných skříní nebo například obývacích stěn a dalšího nábytku. Jádro lamino desek tvoří DTD dřevotříska, která je polepená laminovacím papírem a ten je zalit melaminovou pryskyřicí. Vyrábějí se jednobarevné (unidekory), nebo v mnoha dezénech s povrchem: hladkým, matným, perlička, struktura dřeva i lesklé.lamina DTD s výklopným lamelovým roštem a úložným prostorem. Se zadním čelem, univerzálnost stran. Postel je určená pro volně loženou matraci 110×200 centimetrů. V prodeji bez matrace.

Zobrazit podrobný popis a parametry
Zobrazit dotazy k produktu
Zboží není aktuálně vystaveno na žádné prodejně.
Máte vybráno:
Postel TOBY 110cm vč. roštu a ÚP
barva: pino aurelio
Předobjednáno
(naskladníme 4.9.)
Výnos zboží do patra:
Přejete si zboží vynést do bytu či domu?
Naše cena
7 320Kč
Cena vč. DPH
Podrobný popis produktu
Dotazy k produktu

  Parametry

Šířka
110 cm
Výška
73 cm
Hloubka
204 cm
Výška sedu
52 cm
Úložný prostor
materiál
Slovník: (lamino) lLaminoLamino někdy označované Slovník: (LTD) lLaminoLamino někdy označované LTD patří dnes k nejpoužívanějším materiálům ve výrobě nábytku. Je to cenově dostupný materiál, který je k mání ve stovkách dekorů. Lamino je poměrně otěruvzdorné, odolné proti krátkodobé vlhkosti. Je ideální k výrobě cenově dostupných skříní nebo například obývacích stěn a dalšího nábytku. Jádro lamino desek tvoří DTD dřevotříska, která je polepená laminovacím papírem a ten je zalit melaminovou pryskyřicí. Vyrábějí se jednobarevné (unidekory), nebo v mnoha dezénech s povrchem: hladkým, matným, perlička, struktura dřeva i lesklé.LTD patří dnes k nejpoužívanějším materiálům ve výrobě nábytku. Je to cenově dostupný materiál, který je k mání ve stovkách dekorů. Lamino je poměrně otěruvzdorné, odolné proti krátkodobé vlhkosti. Je ideální k výrobě cenově dostupných skříní nebo například obývacích stěn a dalšího nábytku. Jádro lamino desek tvoří DTD dřevotříska, která je polepená laminovacím papírem a ten je zalit melaminovou pryskyřicí. Vyrábějí se jednobarevné (unidekory), nebo v mnoha dezénech s povrchem: hladkým, matným, perlička, struktura dřeva i lesklé.lamino
Šířka čela
115 cm
Dřevěná
Nosnost
100 kg
Dodáváno v demontu - rozložené

Popis

Když váš poklad vyroste z dětské postýlky, stojíte před otázkou, co dál. Většina rodičů rozumně zvolí rovnou větší postel, ze které děti už jen tak nevyrostou. Často si u nás v KASVO prohlíží například postel TOBY.

Moderní jednolůžko TOBY je vyrobeno z pevného z Slovník: (lamina) lLaminoLamino někdy označované LTD patří dnes k nejpoužívanějším materiálům ve výrobě nábytku. Je to cenově dostupný materiál, který je k mání ve stovkách dekorů. Lamino je poměrně otěruvzdorné, odolné proti krátkodobé vlhkosti. Je ideální k výrobě cenově dostupných skříní nebo například obývacích stěn a dalšího nábytku. Jádro lamino desek tvoří DTD dřevotříska, která je polepená laminovacím papírem a ten je zalit melaminovou pryskyřicí. Vyrábějí se jednobarevné (unidekory), nebo v mnoha dezénech s povrchem: hladkým, matným, perlička, struktura dřeva i lesklé.lamina DTD. Je opatřeno výklopným lamelovým roštem a a úložným prostorem, a tak děti budou mít ráno ustláno raz dva. Většina rodičů oceňuje zadním čelo, které děti ochrání před chladem zdi.

Postel TOBY je Slovník: (univerzální) lUniverzálníLze sestavit jako pravou i levou.univerzální, můžete si tedy zvolit pravou nebo levou orientaci podle toho, jak vám to bude v pokoji lépe sedět. Slovenský výrobce pro jednolůžko TOBY zvolil Slovník: (univerzální) lUniverzálníLze sestavit jako pravou i levou.univerzální a příjemnou barvu, světlou pino aurelio. Rozměry jsou následující: šířka 115, výška 73, hloubka 204 centimetry, výška sedu 52 centimetry.

Výška mezi podlahou a hranou bočnice je 10 cm.

Postel TOBY je dodávána bez matrace. Vybrat si tu nejlepší o rozměru 200 × 110 centimetrů můžete v našem e-shopu. Nosnost postele navíc činí celých 100 kilogramů.

Prohlédnout si můžete i postel TOBY o šířce 90 centimetrů.

Ilustrační foto.

Rozměrový obrázek:
Postel TOBY 110x200 cm vč. roštu a ÚP
Dotazy
Prozatím nebyl k produktu položen žádný dotaz? Chcete se zeptat jako první?
Máte-li k produktu jakýkoliv dotaz, komentář nebo připomínku, sdělte je zde nám i ostatním zákazníkům. Děkujeme!
e-mail v žádném případě nezveřejňujeme,
jen na něj zašleme naši odpověď.
Odeslat