Co je online bankovní převod přes ComGate?

platby com-gatebankyplatby com-gate

Online bankovní převod přes ComGate je česká platební služba, která vám umožňuje bankovní převody v reálném čase z vašeho bankovního účtu na účet e-shopu KASVO.CZ. Online bankovní převod přes ComGate podporuje mnoho bank v České republice.

Více informací se můžete dozvědět z oficiálních stránek ComGate.

Jak zaplatit prostřednictvím online bankovního převodu přes ComGate na KASVO.CZ?

Online bankovní převod přes ComGate je integrován v možnostech platby na KASVO.CZ. V průběhu objednávky „Volba dopravy a platby“, uvidíte možnost „Bankovním převodem-ComGate“. Po zvolení této možnosti, souhlasu s obchodními podmínkami a klinutím na tlačítko „Dokončit objednávku“. Po odeslání objednávky má Plátce možnost využít službu ePlatba+, která ho přesměruje na internetové bankovnictví jeho banky. Plátce prostřednictvím  internet bankingu odešle Platbu. Prodávající expeduje zboží ihned po přijetí potvrzení o úhradě. Převody peněz jsou uskutečňovány prostřednictvím účtu společnosti ComGate Payments a.s. Citlivé vstupní údaje, které zadáváte do systému internetového bankovnictví, jsou chráněny platebními branami bank a nedostávají se do prostředí třetích stran. Zpracovatelé plateb vidí pouze informace o transakci, které jim banka s odeslanou transakcí sdělí.

Uzavřením kupní smlouvy dává kupující prodávajícímu souhlas se zpracováním svých kontaktních údajů a to až do doby jeho písemného vyjádření nesouhlasu s tímto zpracováním. Kontaktní údaje, které kupující uvede při objednání, slouží výhradně pro naši potřebu a nebudou poskytnuty jiným subjektům s výjimkou zpracovatelů plateb.

Jak se tato transakce zobrazí na mém bankovním výpisu?

Tato transakce se na vašem bankovním výpise objeví pod názvem: platby ComGate.

Kolik mě bude stát použití online bankovního převodu přes ComGate na KASVO.CZ?

Kasvo.cz si za použití online bankovního převodů přes ComGate účtuje 30 Kč, nicméně poplatek může vyžadovat i vaše banka. V případě dotazů nás prosím neváhejte kontaktovat na adrese info@kasvo.cz.