Komoda MARS I 3D4Z

SLEVA 50%
Skladové zásoby dodáme do Vánoc!
Další obrázky a varianty
wenge+švestka
dub sonoma
olše
Naše cena:
3 930 Kč
AKCE! Do konce zbývá:
Původní cena:
7 860 Kč
Doprava:
490 Kč
Lze koupit na splátky:
Produkt je dostupný ve více variantách. Vyberte si variantu níže.

Velmi prostorná a bytelná komoda z Slovník: (lamina) lLaminoLamino někdy označované LTD patří dnes k nejpoužívanějším materiálům ve výrobě nábytku. Je to cenově dostupný materiál, který je k mání ve stovkách dekorů. Lamino je poměrně otěruvzdorné, odolné proti krátkodobé vlhkosti. Je ideální k výrobě cenově dostupných skříní nebo například obývacích stěn a dalšího nábytku. Jádro lamino desek tvoří DTD dřevotříska, která je polepená laminovacím papírem a ten je zalit melaminovou pryskyřicí. Vyrábějí se jednobarevné (unidekory), nebo v mnoha dezénech s povrchem: hladkým, matným, perlička, struktura dřeva i lesklé.lamina, stojící na nízkých a pevných nožkách. Je opatřena úchytkami a nabízí police i zásuvky.

Podrobný popis
Parametry
Zobrazit dotazy k produktu
Zboží není aktuálně vystaveno na žádné prodejně.

Nemáte vybranou variantu produktu. Vyberte si prosím výše.

Naše cena
3 930 Kč
Cena vč. DPH
Podrobný popis produktu
Dotazy k produktu

  Parametry

Šířka
160 cm
Výška
86 cm
Hloubka
44 cm
zásuvky
police
Dodváno v montu - složené

Popis

Prostorná kombinovaná komoda v lehce zdobném stylu. Vystupující okraje zásuvek a skříněk doplňují zajímavé úchytky, které celkovému vzhledu komody MARS I dodávají na zajímavosti. Poskytuje spoustu úložného prostoru.

Univerzální kombinovaná komoda MARS I má šířku úctyhodných 160 centimetrů. Do výšky počítejte s 86 a do hloubky s 44 centimetry. Horní desku využijte jako příjemnou odkládací plochu. Je vyrobena z Slovník: (lamina) lLaminoLamino někdy označované LTD patří dnes k nejpoužívanějším materiálům ve výrobě nábytku. Je to cenově dostupný materiál, který je k mání ve stovkách dekorů. Lamino je poměrně otěruvzdorné, odolné proti krátkodobé vlhkosti. Je ideální k výrobě cenově dostupných skříní nebo například obývacích stěn a dalšího nábytku. Jádro lamino desek tvoří DTD dřevotříska, která je polepená laminovacím papírem a ten je zalit melaminovou pryskyřicí. Vyrábějí se jednobarevné (unidekory), nebo v mnoha dezénech s povrchem: hladkým, matným, perlička, struktura dřeva i lesklé.lamina a stojí na nízkých, stabilních nožkách.

Komodu MARS I vám dodáme až domů už smontovanou. Než ji naložíme, popřemýšlejte, zda by ji hezky nedoplnila některá další komoda z řady MARS.

Dotazy
Prozatím nebyl k produktu položen žádný dotaz? Chcete se zeptat jako první?
Máte-li k produktu jakýkoliv dotaz, komentář nebo připomínku, sdělte je zde nám i ostatním zákazníkům. Děkujeme!
e-mail v žádném případě nezveřejňujeme,
jen na něj zašleme naši odpověď.
Odeslat