Kategorie
Sklad zdarma
Nakupujte na splátky
14
Prodejní místa
Osobní odběr
Rychlé dodání dopravou

Jídelní stůl MAMBO rozkládací

Další obrázky a varianty
Jídelní stůl MAMBO rozkládací
Jídelní stůl MAMBO rozkládací buk
Jídelní stůl MAMBO rozkládací dub tmavý
Zobrazit více obrázků +
SLEVA 40%
VÝPRODEJ
DOPRAVA ZDARMA
Naše cena:
3 790 Kč
AKCE! Do konce zbývá:
Původní cena:
6 330 Kč
Doprava:
ZDARMA
Lze koupit na splátky:
Produkt je dostupný ve více variantách. Vyberte si variantu níže.

Rozkládací jídelní stůl s šířkou desky 110 – 170 centimetrů. Deska stolu je vyrobena z Slovník: (lamina) lLaminoLamino někdy označované LTD patří dnes k nejpoužívanějším materiálům ve výrobě nábytku. Je to cenově dostupný materiál, který je k mání ve stovkách dekorů. Lamino je poměrně otěruvzdorné, odolné proti krátkodobé vlhkosti. Je ideální k výrobě cenově dostupných skříní nebo například obývacích stěn a dalšího nábytku. Jádro lamino desek tvoří DTD dřevotříska, která je polepená laminovacím papírem a ten je zalit melaminovou pryskyřicí. Vyrábějí se jednobarevné (unidekory), nebo v mnoha dezénech s povrchem: hladkým, matným, perlička, struktura dřeva i lesklé.lamina a nohy z masivu. Tři barevné varianty.

Zobrazit podrobný popis a parametry
Zobrazit dotazy k produktu
Zboží je vystaveno na prodejnách:

Nemáte vybranou variantu produktu. Vyberte si prosím výše.

Naše cena
3 790 Kč
Cena vč. DPH
Podrobný popis produktu
Dotazy k produktu

  Parametry

Šířka
110/170 cm
Výška
73 cm
Hloubka
70 cm

Popis

Rozkládací jídelní stůl je praktickým doplňkem každé jídelny nebo kuchyně. Při běžné večeři může zůstat ve složeném stavu. Pokud pozvete na rodinnou oslavu široké příbuzenstvo, stačí pár jednoduchých pohybů a každý má své pohodlné místo.

Jídelní stůl MAMBO je právě takový. Široký je 110 centimetrů, ze kterých můžete vykouzlit rozkladem až 170. Hluboký je 70 a vysoký 73 centimetry.

Horní deska jídelního stolu MAMBO je vyrobena z kvalitního Slovník: (lamina) lLaminoLamino někdy označované LTD patří dnes k nejpoužívanějším materiálům ve výrobě nábytku. Je to cenově dostupný materiál, který je k mání ve stovkách dekorů. Lamino je poměrně otěruvzdorné, odolné proti krátkodobé vlhkosti. Je ideální k výrobě cenově dostupných skříní nebo například obývacích stěn a dalšího nábytku. Jádro lamino desek tvoří DTD dřevotříska, která je polepená laminovacím papírem a ten je zalit melaminovou pryskyřicí. Vyrábějí se jednobarevné (unidekory), nebo v mnoha dezénech s povrchem: hladkým, matným, perlička, struktura dřeva i lesklé.lamina a nohy pak z pevného masivu. Vybírat můžete dle svého vkusu a dalšího zařízení interiéru z několika barevných odstínů materiálu – buk, třešeň nebo tmavý dub.

K jídelnímu stolu MAMBO perfektně sednou stejnojmenné jídelní židle. A jistě víte, že od 3 000 korun můžete u KASVO nábytek nakupovat na splátky.

Dotazy
Prozatím nebyl k produktu položen žádný dotaz? Chcete se zeptat jako první?
Máte-li k produktu jakýkoliv dotaz, komentář nebo připomínku, sdělte je zde nám i ostatním zákazníkům. Děkujeme!
e-mail v žádném případě nezveřejňujeme,
jen na něj zašleme naši odpověď.
Odeslat