Objednávka odeslána!

Jste zvědaví, co se děje s vaší objednávkou poté, co ji odešlete do našeho nábytkového světa plného úžasných produktů? Nenechte se napínat, rádi vám to prozradíme!

Jakmile vaše objednávka dorazí do našeho systému, s radostí ji potvrdíme, pečlivě zpracujeme a předáme do rukou našich šikovných kolegů na dispečinku, kteří se postarají o další kroky.

Dva dny před tím, než se vaše zboží vypraví na cestu za vámi, vás jedna z našich milých kolegyň z dispečinku kontaktuje telefonicky. Pokud se jí nedaří vás zastihnout, pošle vám SMS zprávu. Takto se dozvíte termín a orientační čas doručení vaší objednávky. V případě, že od nás obdržíte sms zprávu, prosíme o zpětnou vazbu, zda je možné zboží doručovat.

Nemějte obavy! Naši řidiči vám ještě asi 30 minut před doručením upřesní čas, kdy můžete očekávat svoji objednávku. Případné detaily pak doladíte s řidiči po telefonu.

Naši kolegové obvykle jezdí ve dvojici, aby bylo doručení co nejpohodlnější. Vaši objednávku sundají z auta a složí za první uzamykatelné dveře. V rodinném domě to bývá zpravidla do zádveří nebo předsíně, v panelovém domě ke schránkám. Pokud máte speciální přání, můžeme zboží složit třeba do garáže.

dodávka

V případě, že máte objednaný výnos nebo i montáž, je třeba kolegům tuto službu co nejvíce usnadnit. Připravte si, proto, prosím, dostatek prostoru v místě, kudy bude nábytek vynášen, popřípadě, kde ho bude třeba složit.

A co platba? U řidiče můžete zaplatit jak v hotovosti, tak platební kartou. Platební terminál u sebe řidič vždy nosí jako svého věrného společníka. Při převzetí zboží od řidiče obdržíte podepsanou a orazítkovanou fakturu k vaší objednávce. Ta slouží zároveň i jako záruční list.

Teď už víte, že vaše objednávka je u nás v dobrých rukou a dorazí k vám s láskou a péčí. Těšíme se na další spolupráci!

montáž nábytku
spacer
Zboží které by vás mohlo zajímat
Požehnáním i prokletím sedací soupravy do U je její velikost. Pohodln... Prohlédnout zboží →
Praktické, pohodlné a použitelné téměř do každého prostoru. Takové js... Prohlédnout zboží →
Jednoduché, skladné, příjemně malé i hodně prostorné umí být rovné se... Prohlédnout zboží →
Pro přespání rodičů v malém bytě nebo pro návštěvy, které se rozhodnou... Prohlédnout zboží →
V každé domácnosti se najde spousta drobností, které se využívají jen... Prohlédnout zboží →
Rohové sedací soupravy zdaleka nemusíte umístit jen do rohu. Mnohé z ... Prohlédnout zboží →
Eko kůže, tedy náhražka pravé kůže vyrobená ze syntetického materiálu... Prohlédnout zboží →
Čalouněné pohovky jsou oblíbené a žádané. Proč? Snoubí v sobě pohodlí... Prohlédnout zboží →