3 nejčastější chyby při výběru sedačky

Sedací souprava nebo pohovka je často místem, kde se ke snídani a nedělnímu lenošení schází celá rodina, kam se usadí kamarádi s hrnkem kávy, a kde trávíte dny, když jste nemocní. Je tu ale pár věcí, na které byste při výběru sedačky měli myslet, abyste si ji dlouho a spokojeně užívali. 

Zvolte správný typ: pomůže vám 3D náhled

Určitě víte, jak to u vás doma vypadá. A taky máte představu, zda chcete sedačku pěkně přišoupnout ke zdi, nebo ji umístit do prostoru. Ne všechny jsou ale k tomuto účelu vhodné. Naštěstí pro vás máme skvělou vychytávku – 3D modely, které tvoříme díky fotografování speciální technikou. Sedačkou si doslova zatočíte a hezky z pohodlí domova si ji prohlédnete ze všech stran. A vyberete si tu, na kterou je radost pohledět zepředu i zezadu. Co říkáte třeba na ABBY? 

Moderní rozkládací sedací souprava ABBY do tvaru U
17 770 Kč
Luxusní sedací souprava ve tvaru „U“. S funkcí lůžka. Univerzálnost stran. S úložným prostorem. Čalounění z PUR-pěny. Kolekce látek Davis za příplatek 10%. 

Neladící barva: záchranou je vzorník

Manželka vzdychá nad elegantními tvary sedací soupravy, nad její krásou se jí tají dech… Jen ta barva, ta není úplně to pravé ořechové. Můžete se jen světácky usmát a odkázat ji na přepestrý vzorník látek Davis. Tam už si může vybrat ořechovou nebo třeba tyrkysovou. Stát vás to bude 10 % z ceny sedací soupravy a odměnou vám budou vděčné pohledy drahé polovičky. Jak to funguje, se můžete mrknout třeba u sedací soupravy GLORIA. 

Klasická rohová sedací souprava GLORIA
19 990 Kč
Klasická rohová sedací souprava GLORIA se zaobleným tvarem. Vysoce kvalitní PUR pěna, dřevěná konstrukce, pravá i levá varianta.

Zvažte rozměry a další místo ke spánku

Je jasné, že do maličkého pokoje se nehodí obrovská rodinná sedací souprava ve tvaru písmene U, a naopak malá pohovka by si ve velkorysém obýváku připadala doslova ztracená. A tak při výběru sedacího nábytku vezměte v potaz i rozměry interiéru. Pokud je opravdu skromný, doporučujeme jednoduché řešení – sedací soupravu menší, ale rozkládací. Třeba taková MIA – je malá, ale šikovná, a hlavně s lůžkem, které skvěle poslouží jak při večírku s přáteli, tak i při návštěvě tetičky z Moravy. 

Rohová rozkládací sedací souprava MIA
9 990 Kč
Rohová sedací souprava s úložným prostorem a sedáky z PUR pěny. Má úložný prostor a chromové nohy. Její rozměry jsou 230 × 150 centimetrů. Levá i pravá varianta.
spacer
Zboží které by vás mohlo zajímat
Požehnáním i prokletím sedací soupravy do U je její velikost. Pohodln... Prohlédnout zboží →
Praktické, pohodlné a použitelné téměř do každého prostoru. Takové js... Prohlédnout zboží →
Jednoduché, skladné, příjemně malé i hodně prostorné umí být rovné se... Prohlédnout zboží →
Pro přespání rodičů v malém bytě nebo pro návštěvy, které se rozhodnou... Prohlédnout zboží →
V každé domácnosti se najde spousta drobností, které se využívají jen... Prohlédnout zboží →
Rohové sedací soupravy zdaleka nemusíte umístit jen do rohu. Mnohé z ... Prohlédnout zboží →
Eko kůže, tedy náhražka pravé kůže vyrobená ze syntetického materiálu... Prohlédnout zboží →
Čalouněné pohovky jsou oblíbené a žádané. Proč? Snoubí v sobě pohodlí... Prohlédnout zboží →