Kategorie
3. dekada cerven
Nakupujte na splátky
15
Prodejní místa
Osobní odběr
Rychlé dodání dopravou

Botník KV 05

SLEVA 40%
VÝPRODEJ
Naše cena:
2 990 Kč
Původní cena:
4 990 Kč
Ušetříte:
2 000 Kč
Doprava
490 Kč
Na splátky lze nakupovat zboží od 3000 Kč
Přidat do seznamu přání:
Produkt je dostupný ve více variantách. Vyberte si variantu níže.

Botník či policová skříň do pracovny nebo kanceláře. Barva bílá, plná dvířka, šířka 63 centimetry.

Zobrazit podrobný popis a parametry
Zobrazit dotazy k produktu
Zboží je vystaveno na prodejnách:
Zvolte barevnou variantu u předsíňové stěny

Nemáte vybranou variantu produktu. Vyberte si prosím výše.

Naše cena
2 990Kč
Cena vč. DPH
Podrobný popis produktu
Dotazy k produktu

  Parametry

Šířka
63 cm
Výška
179 cm
Hloubka
35 cm
materiál
Slovník: (lamino) lLaminoLamino někdy označované Slovník: (LTD) lLaminoLamino někdy označované LTD patří dnes k nejpoužívanějším materiálům ve výrobě nábytku. Je to cenově dostupný materiál, který je k mání ve stovkách dekorů. Lamino je poměrně otěruvzdorné, odolné proti krátkodobé vlhkosti. Je ideální k výrobě cenově dostupných skříní nebo například obývacích stěn a dalšího nábytku. Jádro lamino desek tvoří DTD dřevotříska, která je polepená laminovacím papírem a ten je zalit melaminovou pryskyřicí. Vyrábějí se jednobarevné (unidekory), nebo v mnoha dezénech s povrchem: hladkým, matným, perlička, struktura dřeva i lesklé.LTD patří dnes k nejpoužívanějším materiálům ve výrobě nábytku. Je to cenově dostupný materiál, který je k mání ve stovkách dekorů. Lamino je poměrně otěruvzdorné, odolné proti krátkodobé vlhkosti. Je ideální k výrobě cenově dostupných skříní nebo například obývacích stěn a dalšího nábytku. Jádro lamino desek tvoří DTD dřevotříska, která je polepená laminovacím papírem a ten je zalit melaminovou pryskyřicí. Vyrábějí se jednobarevné (unidekory), nebo v mnoha dezénech s povrchem: hladkým, matným, perlička, struktura dřeva i lesklé.lamino 16 mm

Popis

KV 05 je sice primárně botník, do kterého si uloží letní i zimní obuv celá rodina. Můžete ho ale taky použít jako šikovný úložný prostor například v pracovně nebo kanceláři. Nabídne vám pět prostorných polic, které před prachem a dalšími vnějšími vlivy budou chránit kvalitní plné dvoukřídlé dveře.

Barva botníku či skříně KV 05 je bílá. Design jednoduchý a nadčasový, proto jej snadno zkombinujete s dalšími kusy nábytku v interiéru. Je vysoký 179, široký 63 a hluboký 35 centimetrů. Nechybí mu ani praktické úchytky.

V naší nabídce najdete i další botníky. Vyberte si ten pravý, objednejte, a pak se už můžete těšit, až vám ho přivezeme až ke dveřím.

Dotazy
Prozatím nebyl k produktu položen žádný dotaz? Chcete se zeptat jako první?
Máte-li k produktu jakýkoliv dotaz, komentář nebo připomínku, sdělte je zde nám i ostatním zákazníkům. Děkujeme!
e-mail v žádném případě nezveřejňujeme,
jen na něj zašleme naši odpověď.
Odeslat
Podobné kategorie: