Kategorie
3. dekada listopad
Nakupujte na splátky
15
Prodejní místa
Osobní odběr
Rychlé dodání dopravou

Skříň ROMA LUX 3

Další obrázky a varianty
Šatní skříň ROMA LUX 3
Šatní skříň ROMA LUX 3 dub Sonoma
Šatní skříň ROMA LUX 3 dub Sonoma
SLEVA 50%
VÝPRODEJ
Naše cena:
7 400 Kč
AKCE! Do konce zbývá:
Původní cena:
14 800 Kč
Ušetříte:
7 400 Kč
Doprava
890 Kč
Lze koupit na splátky:
Přidat do seznamu přání:
Produkt je dostupný ve více variantách. Vyberte si variantu níže.

Inovovaná, kombinovaná a trojdveřová šatní skříň se zrcadlem v několika variantách barevného provedení. Vyrobena z kvalitního Slovník: (lamina) lLaminoLamino někdy označované LTD patří dnes k nejpoužívanějším materiálům ve výrobě nábytku. Je to cenově dostupný materiál, který je k mání ve stovkách dekorů. Lamino je poměrně otěruvzdorné, odolné proti krátkodobé vlhkosti. Je ideální k výrobě cenově dostupných skříní nebo například obývacích stěn a dalšího nábytku. Jádro lamino desek tvoří DTD dřevotříska, která je polepená laminovacím papírem a ten je zalit melaminovou pryskyřicí. Vyrábějí se jednobarevné (unidekory), nebo v mnoha dezénech s povrchem: hladkým, matným, perlička, struktura dřeva i lesklé.lamina, kovové úchytky. Šířka 150, výška 210 centimetrů.

Zobrazit podrobný popis a parametry
Zobrazit dotazy k produktu
Zvolte barevnou variantu u skříně

Nemáte vybranou variantu produktu. Vyberte si prosím výše.

Naše cena
7 400Kč
Cena vč. DPH
Podrobný popis produktu
Dotazy k produktu

  Parametry

Šířka
150 cm
Výška
210 cm
Hloubka
64 cm
materiál
Slovník: (lamino) lLaminoLamino někdy označované Slovník: (LTD) lLaminoLamino někdy označované LTD patří dnes k nejpoužívanějším materiálům ve výrobě nábytku. Je to cenově dostupný materiál, který je k mání ve stovkách dekorů. Lamino je poměrně otěruvzdorné, odolné proti krátkodobé vlhkosti. Je ideální k výrobě cenově dostupných skříní nebo například obývacích stěn a dalšího nábytku. Jádro lamino desek tvoří DTD dřevotříska, která je polepená laminovacím papírem a ten je zalit melaminovou pryskyřicí. Vyrábějí se jednobarevné (unidekory), nebo v mnoha dezénech s povrchem: hladkým, matným, perlička, struktura dřeva i lesklé.LTD patří dnes k nejpoužívanějším materiálům ve výrobě nábytku. Je to cenově dostupný materiál, který je k mání ve stovkách dekorů. Lamino je poměrně otěruvzdorné, odolné proti krátkodobé vlhkosti. Je ideální k výrobě cenově dostupných skříní nebo například obývacích stěn a dalšího nábytku. Jádro lamino desek tvoří DTD dřevotříska, která je polepená laminovacím papírem a ten je zalit melaminovou pryskyřicí. Vyrábějí se jednobarevné (unidekory), nebo v mnoha dezénech s povrchem: hladkým, matným, perlička, struktura dřeva i lesklé.lamino 16 mm
Dodáváno v demontu - rozložené

Popis

Bytelná, velká a rodinná, taková je skříň ROMA LUX. Vejde se do ní vše od maminčiných halenek až po tatínkovy obleky, a díky přidané polici i menší hračky dětí. ROMA LUX je příjemná svými rozměry – šířka 150, výška 210 a hloubka 64 centimetrů.

Tohoto praktického pomocníka do domácnosti vám dodáme v několika barevných variantách, stačí si jen vybrat. Jednoduché úchytky době padnou do ruky, ROMA LUX je vyrobena z oblíbeného Slovník: (lamina) lLaminoLamino někdy označované LTD patří dnes k nejpoužívanějším materiálům ve výrobě nábytku. Je to cenově dostupný materiál, který je k mání ve stovkách dekorů. Lamino je poměrně otěruvzdorné, odolné proti krátkodobé vlhkosti. Je ideální k výrobě cenově dostupných skříní nebo například obývacích stěn a dalšího nábytku. Jádro lamino desek tvoří DTD dřevotříska, která je polepená laminovacím papírem a ten je zalit melaminovou pryskyřicí. Vyrábějí se jednobarevné (unidekory), nebo v mnoha dezénech s povrchem: hladkým, matným, perlička, struktura dřeva i lesklé.lamina.

Pořád potřebujete více úložného prostoru? Zkuste skříň ROMA LUX 4.

Rozměrový obrázek:
ROMA LUX 3 skr.sat.
Dotazy
Máte-li k produktu jakýkoliv dotaz, komentář nebo připomínku, sdělte je zde nám i ostatním zákazníkům. Děkujeme!
e-mail v žádném případě nezveřejňujeme,
jen na něj zašleme naši odpověď.
Odeslat
01
Táňa Prchalová
12.08.2015 10:16
Dobrý den, mám zájem o skříň ROMA LUX 3, avšak potřebuji znát odstín OLŠE, potřebuji si to napárovat ke stávajícímu nábytku. Děkuji. Můžete mi to prosím poslat dle odstínu Kronospan, popř. Egger?? Děkuji moc.
02
KASVO.cz, admin
12.08.2015 11:12
Dobrý den Táňo, bohužel, naši výrobci nám neuvádí své dodavatele materiálu, který je použit na výrobu daného sortimentu. Zaslání není tedy možné. Vzorek Slovník: (lamina) lLaminoLamino někdy označované LTD patří dnes k nejpoužívanějším materiálům ve výrobě nábytku. Je to cenově dostupný materiál, který je k mání ve stovkách dekorů. Lamino je poměrně otěruvzdorné, odolné proti krátkodobé vlhkosti. Je ideální k výrobě cenově dostupných skříní nebo například obývacích stěn a dalšího nábytku. Jádro lamino desek tvoří DTD dřevotříska, která je polepená laminovacím papírem a ten je zalit melaminovou pryskyřicí. Vyrábějí se jednobarevné (unidekory), nebo v mnoha dezénech s povrchem: hladkým, matným, perlička, struktura dřeva i lesklé.lamina olše naleznete pod hlavní fotografií. Šatní skříň ROMA LUX 3 je vystavena na prodejně v Uherském Hradišti, Přerově, Vsetíně, Zlíně a Bzenci. S pozdravem a přáním hezkého dne KASVO.cz