Kategorie
Postele3. dekada
Nakupujte na splátky
14
Prodejní místa
Osobní odběr
Rychlé dodání dopravou

Komoda ROMANA komoda+osvětlení

SLEVA 53%
VÝPRODEJ
Cena od:
6 640 Kč
Původní cena:
13 980 Kč
Ušetříte:
7 340 Kč
Doprava
490 Kč
Lze koupit na splátky:
Přidat do seznamu přání:
Produkt je dostupný ve více variantách. Vyberte si variantu níže.

Moderní a luxusní komoda s integrovaným náladovým osvětlením. Barva bílá v kombinaci s šedou. Šířka 150, výška 98 a hloubka 55 centimetrů.

Zobrazit podrobný popis a parametry
Zobrazit dotazy k produktu
Zboží není aktuálně vystaveno na žádné prodejně.
Zvolte barevnou variantu u komody

Nemáte vybranou variantu produktu. Vyberte si prosím výše.

Naše cena
6 640 Kč
Cena vč. DPH
Podrobný popis produktu
Dotazy k produktu

  Parametry

Šířka
150 cm
Výška
98 cm
Hloubka
55 cm
materiál
Slovník: (lamino) lLaminoLamino někdy označované Slovník: (LTD) lLaminoLamino někdy označované LTD patří dnes k nejpoužívanějším materiálům ve výrobě nábytku. Je to cenově dostupný materiál, který je k mání ve stovkách dekorů. Lamino je poměrně otěruvzdorné, odolné proti krátkodobé vlhkosti. Je ideální k výrobě cenově dostupných skříní nebo například obývacích stěn a dalšího nábytku. Jádro lamino desek tvoří DTD dřevotříska, která je polepená laminovacím papírem a ten je zalit melaminovou pryskyřicí. Vyrábějí se jednobarevné (unidekory), nebo v mnoha dezénech s povrchem: hladkým, matným, perlička, struktura dřeva i lesklé.LTD patří dnes k nejpoužívanějším materiálům ve výrobě nábytku. Je to cenově dostupný materiál, který je k mání ve stovkách dekorů. Lamino je poměrně otěruvzdorné, odolné proti krátkodobé vlhkosti. Je ideální k výrobě cenově dostupných skříní nebo například obývacích stěn a dalšího nábytku. Jádro lamino desek tvoří DTD dřevotříska, která je polepená laminovacím papírem a ten je zalit melaminovou pryskyřicí. Vyrábějí se jednobarevné (unidekory), nebo v mnoha dezénech s povrchem: hladkým, matným, perlička, struktura dřeva i lesklé.lamino 16 mm

Popis

Dotek luxusu v moderním hávu, zároveň praktičnost a účelnost. Dopřejte si vše v jednom s novou komodou ROMANA. Máme ji pro vás v nesmrtelné barevné kombinaci – boky komody jsou vyvedeny v bílé barvě, dvířka v šedém lesku. Luxusní dojem umocní i integrované osvětlení, které umí s romantickou atmosférou divy.

Jistě vás zajímá, jaké má komoda ROMANA rozměry? Tady jsou: šířka 150, výška 98 a hloubka 55 centimetrů. Zásuvky a skříňky jsou opatřeny elegantními úchytkami, které mají za úkol zabránit otiskům prstů na hladkém povrchu.

Pokud se vám zdá pořídit si jen komodu málo, jistě vás potěší, že pro vás máme v nabídce i obývací stěnu ROMANA ve stejném designu jako komodu. A pokud si to budete přát, odvezeme vám váš nákup až k domovním dveřím.

Rozměrový obrázek:
Komoda ROMANA komoda+osvětlení
Dotazy
Prozatím nebyl k produktu položen žádný dotaz? Chcete se zeptat jako první?
Máte-li k produktu jakýkoliv dotaz, komentář nebo připomínku, sdělte je zde nám i ostatním zákazníkům. Děkujeme!
e-mail v žádném případě nezveřejňujeme,
jen na něj zašleme naši odpověď.
Odeslat