Kategorie
1. dekada srpen
Nakupujte na splátky
14
Prodejní místa
Osobní odběr
Rychlé dodání dopravou

Patrová postel PAT 4 vč. roštu, matrace a ÚP Bříza

SLEVA 50%
VÝPRODEJ
Naše cena:
8 880 Kč
Původní cena:
17 770 Kč
Zboží již nelze objednat.

Univerzální patrová postel z Slovník: (lamina) lLaminoLamino někdy označované LTD patří dnes k nejpoužívanějším materiálům ve výrobě nábytku. Je to cenově dostupný materiál, který je k mání ve stovkách dekorů. Lamino je poměrně otěruvzdorné, odolné proti krátkodobé vlhkosti. Je ideální k výrobě cenově dostupných skříní nebo například obývacích stěn a dalšího nábytku. Jádro lamino desek tvoří DTD dřevotříska, která je polepená laminovacím papírem a ten je zalit melaminovou pryskyřicí. Vyrábějí se jednobarevné (unidekory), nebo v mnoha dezénech s povrchem: hladkým, matným, perlička, struktura dřeva i lesklé.lamina. Horní patro pro jednu a dolní pro dvě osoby. Kvalitní Slovník: (lamino) lLaminoLamino někdy označované Slovník: (LTD) lLaminoLamino někdy označované LTD patří dnes k nejpoužívanějším materiálům ve výrobě nábytku. Je to cenově dostupný materiál, který je k mání ve stovkách dekorů. Lamino je poměrně otěruvzdorné, odolné proti krátkodobé vlhkosti. Je ideální k výrobě cenově dostupných skříní nebo například obývacích stěn a dalšího nábytku. Jádro lamino desek tvoří DTD dřevotříska, která je polepená laminovacím papírem a ten je zalit melaminovou pryskyřicí. Vyrábějí se jednobarevné (unidekory), nebo v mnoha dezénech s povrchem: hladkým, matným, perlička, struktura dřeva i lesklé.LTD patří dnes k nejpoužívanějším materiálům ve výrobě nábytku. Je to cenově dostupný materiál, který je k mání ve stovkách dekorů. Lamino je poměrně otěruvzdorné, odolné proti krátkodobé vlhkosti. Je ideální k výrobě cenově dostupných skříní nebo například obývacích stěn a dalšího nábytku. Jádro lamino desek tvoří DTD dřevotříska, která je polepená laminovacím papírem a ten je zalit melaminovou pryskyřicí. Vyrábějí se jednobarevné (unidekory), nebo v mnoha dezénech s povrchem: hladkým, matným, perlička, struktura dřeva i lesklé.lamino a ABS hrany zaručují dlouhou životnost. Dodáváno v demontu až domů.

Zobrazit podrobný popis a parametry
Zobrazit dotazy k produktu
Zboží není aktuálně vystaveno na žádné prodejně.
Podrobný popis produktu
Dotazy k produktu

  Parametry

Šířka
216 cm
Výška
168 cm
Hloubka
122 cm
Úložný prostor
materiál
Slovník: (lamino) lLaminoLamino někdy označované Slovník: (LTD) lLaminoLamino někdy označované LTD patří dnes k nejpoužívanějším materiálům ve výrobě nábytku. Je to cenově dostupný materiál, který je k mání ve stovkách dekorů. Lamino je poměrně otěruvzdorné, odolné proti krátkodobé vlhkosti. Je ideální k výrobě cenově dostupných skříní nebo například obývacích stěn a dalšího nábytku. Jádro lamino desek tvoří DTD dřevotříska, která je polepená laminovacím papírem a ten je zalit melaminovou pryskyřicí. Vyrábějí se jednobarevné (unidekory), nebo v mnoha dezénech s povrchem: hladkým, matným, perlička, struktura dřeva i lesklé.LTD patří dnes k nejpoužívanějším materiálům ve výrobě nábytku. Je to cenově dostupný materiál, který je k mání ve stovkách dekorů. Lamino je poměrně otěruvzdorné, odolné proti krátkodobé vlhkosti. Je ideální k výrobě cenově dostupných skříní nebo například obývacích stěn a dalšího nábytku. Jádro lamino desek tvoří DTD dřevotříska, která je polepená laminovacím papírem a ten je zalit melaminovou pryskyřicí. Vyrábějí se jednobarevné (unidekory), nebo v mnoha dezénech s povrchem: hladkým, matným, perlička, struktura dřeva i lesklé.lamino
Dodáváno v demontu - rozložené

Popis

Patrová postel efektivně šetří prostor a navíc především dětem umožní spoustu dobrodružných večerů při vytváření bunkrů a posílání tajných vzkazů z patra do patra. Univerzální patrová postel PAT 4 není výjimkou. Ať už ji umístíme do pokojíčku nebo na chalupu, pohodlně se na ní vyspí celá hora dětí. Anebo jedna tříčlenná rodina.

Patrová postel PAT 4 je vyrobena z Slovník: (lamina) lLaminoLamino někdy označované LTD patří dnes k nejpoužívanějším materiálům ve výrobě nábytku. Je to cenově dostupný materiál, který je k mání ve stovkách dekorů. Lamino je poměrně otěruvzdorné, odolné proti krátkodobé vlhkosti. Je ideální k výrobě cenově dostupných skříní nebo například obývacích stěn a dalšího nábytku. Jádro lamino desek tvoří DTD dřevotříska, která je polepená laminovacím papírem a ten je zalit melaminovou pryskyřicí. Vyrábějí se jednobarevné (unidekory), nebo v mnoha dezénech s povrchem: hladkým, matným, perlička, struktura dřeva i lesklé.lamina a tloušťka materiálu je celých 18 milimetrů. To v kombinaci s ABS hranami zaručuje nábytku pevnost, stabilitu a dlouhou životnost. Matrace jsou navíc vyplněny opravdu kvalitní PUR pěnou.

Horní matrace má rozměry 90 × 200 centimetrů, spodní 120 × 200 centimetrů. Postel PAT 4 vám dodáme až domů v demontovaném sta­vu.

Další postele z naší nabídky najdete právě tady.

Dotazy
Máte-li k produktu jakýkoliv dotaz, komentář nebo připomínku, sdělte je zde nám i ostatním zákazníkům. Děkujeme!
e-mail v žádném případě nezveřejňujeme,
jen na něj zašleme naši odpověď.
Odeslat
03
Radek Štěrba
03.09.2017 23:29

Dobrý den měl bych zájem o tuto palandu.máte ji na skladě ??? s pozdravem Radek Štěrba

04
KASVO.cz, admin
04.09.2017 08:16

Dobrý den pane Štěrbo,

jelikož se jednalo o doprodej posledních kusů, již zboží není skladem a nelze jej ani doobjednat.

S pozdravem Adéla, Kasvo.cz

01
Kateřina
10.05.2017 19:28

Dobrý den,právě jsem objednala tuto patrovou postel,ale ještě jsem se chtěla informovat na nosnost každého lůžka.Děkuji,Ka­teřina Mrkusová.

02
KASVO.cz, admin
11.05.2017 10:16

Dobrý den paní Mrkusová,

jelikož se jedná o dětskou patrovou postel, její nosnost je 60 kg na jedno lůžko.

s pozdravem Adéla, Kasvo.cz