Kategorie
Postele3. dekada
Nakupujte na splátky
14
Prodejní místa
Osobní odběr
Rychlé dodání dopravou

Konferenční stolek STELLA MDF wenge / sklo / chrom

SLEVA 51%
Naše cena:
3 820 Kč
AKCE! Do konce zbývá:
Původní cena:
7 760 Kč
Ušetříte:
3 940 Kč
Doprava
490 Kč
Lze koupit na splátky:
Přidat do seznamu přání:
NA OBJEDNÁVKU - orientační termín dodání
duben - květen 2021

Konferenční stůl v elegantní kombinaci wenge, čiré sklo a chrom. Součástí stolku jsou dva taburety. Šířka 120, výška 44 a hloubka 65 centimetrů.

Zobrazit podrobný popis a parametry
Zobrazit dotazy k produktu
Zboží není aktuálně vystaveno na žádné prodejně.
Máte vybráno:
Konferenční stolek STELLA
barva: MDF wenge / sklo / chrom
NA OBJEDNÁVKU - orientační termín dodání
duben - květen 2021
Výnos zboží do patra:
Přejete si zboží vynést do bytu či domu?
Naše cena
3 820Kč
Cena vč. DPH
Podrobný popis produktu
Dotazy k produktu

  Parametry

Šířka
120 cm
Výška
44 cm
Hloubka
65 cm

Popis

Pokud je vaše představa konferenčního stolu pevný a bytelný kus nábytku, který něco vydrží, pak zbystřete. Konferenční stolek STELLA je přesně takový. A není to jen stolek, jeho součástí jsou totiž i dva pohodlné taburety.

Konferenční stůl STELLA je vyroben z Slovník: (MDF) lMDFPolotvrdá dřevovláknitá deska (anglicky Medium Density Fibreboards, MDF) je multifunkční alternativou masivního dřeva. MDF se vyrábí z dřevěných vláken (především smrkových), pojených syntetickým lepidlem, za použití teploty a tlaku. Jsou určeny pro použití pro nenosné účely v nábytkářství, truhlářství, frézařských dílnách a další použití v interiéru. Struktura desek umožňuje kvalitní zpracování povrchu frézováním a lakováním. Hladký povrch (upravený broušením), pevné hrany, homogennost a výborná obrobitelnost patří ke skvělým vlastnostem tohoto výrobku.MDF desek, tedy z plnohodnotné náhrady kvalitního masivního dřeva. Elegantní barva wenge v kombinaci s chromovými komponenty a čirým oválným sklem dodávají stolu punc luxusu.

Design konferenčního stolu STELLA je navržen tak, aby do sebe důmyslně pojal i dva taburety, které vašemu obývacímu pokoji dodají místa pro přátele navíc. Když je nepotřebujete, jednoduše je zasadíte na své místo pod desku stolu. Pro odkládání můžete využít jak horní desku, tak spodní polici i jednu zásuvku s úchytkou.

Konferenční stůl STELLA měří na šířku přesně 120, na výšku 44 a do hloubky 65 centimetrů. Další konferenční stolky v oblíbené barvě wenge najdete tady. Od 3 000 korun pak můžete u společnosti KASVO nábytek nakupovat na splátky.

Dotazy
Prozatím nebyl k produktu položen žádný dotaz? Chcete se zeptat jako první?
Máte-li k produktu jakýkoliv dotaz, komentář nebo připomínku, sdělte je zde nám i ostatním zákazníkům. Děkujeme!
e-mail v žádném případě nezveřejňujeme,
jen na něj zašleme naši odpověď.
Odeslat