Oboustranná Matrace JIŘINA 1+1

SLEVA 40%
Naše cena:
6 990 Kč
Původní cena:
11 660 Kč
Doprava:
490 Kč
Lze koupit na splátky:
Produkt je dostupný ve více variantách. Vyberte si variantu níže.

AKCE 1+1. Při objednání jednoho kusu matrace vám doručíme až domů rovnou dvě. Vysoce kvalitní matrace respektuje různé požadavky partnerů na tuhost.

Podrobný popis
Parametry
Zobrazit dotazy k produktu
Zboží není aktuálně vystaveno na žádné prodejně.

Nemáte vybranou variantu produktu. Vyberte si prosím výše.

Naše cena
6 990 Kč
Cena vč. DPH
Podrobný popis produktu
Dotazy k produktu

  Parametry

Šířka
200 cm
Výška
19 cm
Nosnost
130 kg

Popis

Oboustranná partnerská matrace je vyrobená z pěn Flexifoam®. Má hřebenovým spoj jádra, který zaručuje vysokou vzdušnost. Její předností je takzvaná 3D Rainbow technologie – díky speciální profilaci na sendvičové vrstvě z kombinace pěn různých vlastností a tuhostí zajišťuje komfort, vzdušnost, ortopedické vlastnosti a dlouhou životnost.

Matrace JIŘINA má navíc anatomickou zónovou masážní profilaci zvanou Relax, což znamená, že je rozdělena na 7 zón, které vás v průběhu spánku jemně masírují.

Partnerský systém zaručuje rozdílnou tuhost stran, a tak vyhoví partnerům s různými požadavky. Měkčí strana je modrobílá – Soft RELAX a tužší strana červená – rovná Hard CLASSIC. Vzdušný potah s letní a zimní stranou je pratelný na 60° C.

Snadnou manipulaci zajišťuje konstrukce ze dvou samostatných částí. Matrace JIŘINA obsahuje upravená vlákna bambusu pohlcující nadměrnou vlhkost, která je následně odvedena rounem z dutých vláken, a matrace je tak stále suchá.

Je vhodná k uložení na všechny tipy lamelových roštů. Doporučená nosnost: do 130 kilogramů. Výška matrace je 19 centimetrů a záruka 3 roky. Testováno: 50 000 ×.

Dotazy
Prozatím nebyl k produktu položen žádný dotaz? Chcete se zeptat jako první?
Máte-li k produktu jakýkoliv dotaz, komentář nebo připomínku, sdělte je zde nám i ostatním zákazníkům. Děkujeme!
e-mail v žádném případě nezveřejňujeme,
jen na něj zašleme naši odpověď.
Odeslat
Zobrazeno v kategoriích :